کد خبر: 930965 A

رییس اتحادیه سوخت‌های جایگزین در گفت‌وگو با ایلنا:

رییس اتحادیه سوخت‌های جایگزین از امکان ثبت نام مالکان خودروهای شخصی بنزینی که متقاضی تبدیل خودرو خود به دو گانه سوز هستند در سامانه IRNGV.IR خبر داد.

علی محمودیان رییس اتحادیه سوخت‌های جایگزین در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به اینکه ثبت نام  تبدیل خودروهای عمومی بنزینی به دوگانه سوز با استقبال خوبی در سامانه IRNGV.IR همراه شده است، گفت:  تعداد زیادی از متقاضیانی که در این سامانه ثبت نام کردند مالکان خودروهای شخصی بودند بنابراین با پیگیری‌های فراوان علاوه بر تبدیل خودروهای عمومی، امکان تبدیل خوردوهای شخصی نیز به دوگانه‌سوز فراهم شده است.

 وی ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده ، قطعات مورد نیاز  و استاندارد تامین شده و با توجه به تقاضای صاحبان خودروهای  شخصی از ابتدای تیر ماه دسترسی سامانه برای متقاضیانی که اتومبیل شخصی دارند باز می‌شود.

محمودیان ادامه داد: مالکان خودروهای شخصی که  تمایل دارند اتومبیل خود را دوگانه‌سوز کنند، می‌توانند از طریق  سامانه IRNGV.IR ثبت‌نام کرده و کارگاه موردنظر خود را برای انجام فرایند تبدیل انتخاب کنند. قطعا در این بخش نیز تمامی فرایند در کارگاه‌های مجاز و با صدور گواهی سلامت انجام می‌شود.

امکان تبدیل خودروهای شخصی بنزینی به دوگانه سوز فراهم شد خودروهای دوگانه سوز تبدیل خودروهای بنزینی به دو گانه سوز سامانه IRNGV.IR
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر