کد خبر: 894893 A

عضو هیات عامل سازمان راهداری در گفت‌وگو با ایلنا:

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با بیان اینکه کارکنان خستگی ناپذیر این سازمان در شرایط حساس کنونی و در راستای حفظ رفاه حال هموطنان تا پای جان تلاش می‌کنند، گفت: 110 نفر از کارکنان سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در مسیر خدمت، به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند که ۲ تن از آن‌ها جان باختند.

محمد تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در سال 99 شاهد درخشش انسان‌های بی‌ادعایی هستیم که تمام ایام نوروز خود را در سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای برای نگهداری از راه‌ها و تردد ایمن مردم صرف کرده‌اند.

وی افزود: کارکنان سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سربازان گمنامی هستند که به هنگام بروز سیل، ریزش کوه و یا برف و یخبندان به مسافران و رانندگان در جاده‌ها با هدف ارتقا ایمنی سفر،‌ تردد روان و ارتقا خدمات حمل‌ونقل برای کاربران راه‌ها فعالیت و خدمت‌رسانی می‌کنند.

عضو هیات عامل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با توجه به اینکه 90 درصد حمل‌ونقل بار و مسافر در شبکه جاده‌ای کشور به طول 220 هزار کیلومتر انجام می‌شود و حجم جابجایی‌های روزانه در شرایط عادی به حدود روزانه 8 میلیون تردد می‌رسد، تصریح کرد: فعالیت در حوزه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای یکی از مشاغل سخت و طاقت فرسا به حساب می‌آید چراکه ضمن حراست از سرمایه‌های ملی،‌ ایمنی تردد برای استفاده کنندگان از راه‌ها را نیز فراهم می‌سازند.  این سازمان از نظر مسئولیت پذیری و با توجه به کمبود‌ها، همواره با اقدامات جهادی توانسته است از جبهه‌های خدمت سربلند بیرون آید.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کووید 19 در ایران، سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای پابه‌پای سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان در مسیر شکست این ویروس منحوس، طبق دستورات ستاد مرکزی مدیریت بیماری کرونا به یکایک وظایف خود عمل کرده و کارکنان این سازمان بزرگ از هیچگونه تلاش و کوششی فرو نگذاشته‌اند.

تیموری با بیان اینکه در شرایط کنونی کشور که ویروس کووید 19 بیش از 50 هزار نفر را مبتلا  و جان بیش از 3500 شهروند ایرانی را گرفته است،‌ گفت: در این بین 110نفر از کارکنان سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نیز به بیماری منحوس کرونا مبتلا شده‌اند که 2 تن از آن‌ها در راه خدمت به مردم و میهن اسلامی جان به جان آفرین تسلیم کرده‌اند.

وی یادآور شد: ناگفته نماند، رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای که در خط مقدم جبهه‌های جنگ اقتصادی،‌ داوطلبانه برای حمل کالاهای اساسی  از بنادر به نقاطمختلف کشور اقدام می‌کنند نیز جزو خانواده بزرگ سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای محسوب می‌شوند و مورد حمایت این سازمان قرار دارند که این اقدام شجاعانه برای تامین مایحتاج مردم در شرایطی که هموطنان برای قطع زنجیره حیات بیماری کرونا از خانه‌های خود بیرون نمی‌آیند نیز جای قدردانی و تشکر دارد.

جاده راهداری و حمل و نقل جاده سازمان راهداری و حمل سرمایه سازمان راهداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر