کد خبر: 872726 A

رحمانی:

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه گفت: علیرغم همه فشارها و تحریم های دشمنان، رشد صنعت کشور طبق گزارش بانک مرکزی از منفی ۱۲.۵ درصد در اسفند ماه ۹۷ به مثبت ۲.۳ درصد در دی ماه امسال رسیده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از وزارت صمت، رضا رحمانی در ادامه افزود: دشمنان فشارها و تحریم های سخت را بر ما تحمیل کرده اند، اما ما می‌توانیم از این شرایط عبور کنیم و تهدیدها را به فرصت بدل کنیم، همچنان که تاکنون نیز توانسته ایم.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال القای ناامیدی در جامعه هستند، تصریح کرد: سال گذشته رمز دشمنان تعطیلی پی در پی کارخانه ها بود که خوشبختانه با تلاش تمامی فعالان عرصه تولید این نقشه با شکست مواجه شد .

وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص طرح اصلاح قیمت بنزین و اقدامات وزارتخانه برای جلوگیری از گرانی در آن مقطع بیان کرد: در آن شرایط ما مردانه پای کار آمدیم، قیمت‌ها را کنترل کردیم و نگذاشتیم اثر روانی اصلاح قیمت بنزین باعث گرانی در جامعه بشود.

رحمانی در ادامه افزود: رسالت سختی بر دوش ما است و این رسالت و تکلیف ایجاب می‌کند که مردانه و با تمام قوا پای کار بیاییم.

وی در خصوص وضعیت خودرو نیز گفت: تولید خودرو به حمدالله به وضعیت مناسبی رسیده است و اکنون به تولید روزانه ۴ هزار خودرو رسیدیم.

خودرو دی ماه وزارتخانه تحریم ها رشد صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر