کد خبر: 867201 A

رئیس بنیاد مستضعفان خبر داد:

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: تاکنون 85 هزار فقره سند به مردم واگذار شده و تا پس فردا هفت هزار فقره سند دیگر در شهرستان گرگان به مردم منتقل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پرویز فتاح امروز در نشست خبری به مناسبت دهه فجر با عنوان رونمایی از «دفاتر املاک و اسناد زمین‌خواری پهلوی» با بیان اینکه دو هزار پارچه روستا باید به مردم برگردانده شد، اظهار کرد: از این دو هزار پارچه روستا، 85 هزار فقره سند آماده و تحویل مردم شده است.

وی ادامه داد: تا دو روز آینده هفت هزار فقره سند دیگر نیز در شهرستان گرگان به مردم واگذار خواهد شد.

فتاح با تاکید بر اینکه تاریخ درس عبرت برای همه ما است افزود: ما باید تاریخ را مبنای خود قرار دهیم و از آن درس عبرت بگیریم.

وی اضافه کرد: خداوند در قرآن فرموده‌اند که بعد از قوم ظالمین زمین را به صالحین واگذار خواهد کرد و خداوند با انقلاب اسلامی ایران این فرصت را به ما داده تا خود را امتحان کنیم که آیا مانند ظالمین قبل از انقلاب رفتار خواهیم کرد یا عمل درستی خواهیم داشت.

فتاح با بیان اینکه هر کدام از ما در دورن خود یک موسی و فرعون داریم اظهار کرد: این خود ما هستیم که انتخاب می‌کنیم به کدامیک از آنها تبدیل شده و رفتار کدامیک را تکرار می‌کنیم.

وی تصریح کرد: خداوند تمام کاخ‌ها و حکومت ظالمین را بر هم می‌زند تا این واقعیت را به ما نشان دهد که هیچ ظلمی باقی نمی‌ماند و تنها راه صداقت که پایدار است.

رئیس بنیاد مستضعفان در ادامه سخنن خود با اشاره به تلاش دشمنان انقلاب برای بازگرداندن باقیمانده شاه به کشور اظهار کرد: آنها می‌خواهند در ایران کسانی حکومت کنند که گماشته‌شان باشند مانند آنچه در عربستان وجود دارد.

فتاح ادامه داد: برای رسیدن به این مقصود چه مکرها که نزدند و چه توطئه‌هایی که به کار نبستند اما همگی آنها با شکست روبرو شد.

وی با بیان اینکه داعش نیز ساخته آنها است گفت: تعداد زیادی از داعشی‌ها پاسپورت‌های اروپایی و آمریکایی داشتند و اکنون نیز به همان سرزمین‌ها برگشته و زندگی می‌کنند.

فتاح با تاکید بر اینکه همه این اتفاقات با وجود ادعای بشردوستانه و صلح‌طلبی آنها اتفاق افتاده است گفت: دوشمنان جمهوری اسلامی ایران و انقلاب هیچ گاه قابل اعتماد نیستند و نباید هیچ کدام از ادعاهای آنها را باور کرد.

رئیس بنیاد مستضعفان در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه ما در جمهوری اسلامی ایران نباید راه گذشته را برویم اظهار کرد:‌ مردم برای انقلاب تلاش زیادی کردند و برای ماندن آن شهید دادند و از مسئولان انتظار دارند راه گذشته و قبل از انقلاب را نروند.

فتاح اضافه کرد: مرم ما به خوبی علم رجل دارند و مردان واقعی را مانند سردار قاسم سلیمانی را که در راه خدا قدم برداشته می‌شناسند و قدردان هستند.

وی تصریح کرد: مسئولان باید زندگی امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی را الگوی خود قرار دهند. همگی ایشان بر این مهم تاکید داشته و دارند که راه شهیدان راهی است که مسئولان باید در آن قدم بردارند.

رئیس بنیاد مستضعفان از انتشار اسناد و مدارک مربوط به زمین خواری پهلوی خبر داد و گفت: هر فردی که از نظر شرعی و قانونی ما مجاز به انتشار آن باشیم در اختیار مردم و رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

فتاح در پایان سخنان خود گفت: علاوه بر اسنادی که امروز رونمایی می‌شود به زودی مدارک بیشتری در اختیار عموم برای آگاهی از زمین‌خواری‌های بزرگ در دوران پهلوی منتشر خواهد شد.

انقلاب اسلامی ایران جمهوری اسلامی ایران رسانه قرآن روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر