کد خبر: 858170 A

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر در گفت‌وگو با ایلنا:

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: در حال حاضر قیمت سکه تمام با طرح جدید ۴ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان است که نسبت به روز پنجشنبه کاهش ۱۰ هزار تومانی داشته است.

محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت بازار گفت: با توجه به افزایش ۱۵ دلاری اونس جهانی، قیمت طلا و سکه در بازار داخلی به دلیلی کاهش قیمت ارز، با کاهش همراه بوده است و این روند به نوعی در خلاف هفته گذشته است که تنش‌ها در منطقه موجب شد تا بازار افزایشی شود.

وی ادامه داد: البته شروع ایام فاطمیه و کاهش سطح دادوستد و تقاضا در این روند بی‌تاثیر نبوده است. همچنین با در نظر گرفتن تعطیلی بازارهای جهانی در روز شنبه و یکشنبه، در دو روز اخیر احتمالا شاهد ثبات نسبی در بازار باشیم و بنابراین اگر نوسانی هم باشد به دلیل بازار ارز خواهد بود.

این کارشناس بازار طلا و سکه با اشاره به نرخ انواع سکه و طلا گفت:  در حال حاضر قیمت سکه تمام با طرح جدید ۴ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان است که نسبت به روز پنجشنبه کاهش ۱۰ هزار تومانی داشته است. همچنین قیمت سکه تمام با طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۴۹۰ هزار تومان و سکه‌های گرمی نیز ۹۲۰ هزار تومان است.

وی ادامه داد: در حال حاضر، قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۸۲ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۸۰ هزار تومان است.

ارز سکه و طلا طلا قیمت سکه بازار طلا و سکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر