کد خبر: 855044 A

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی:

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی با انتشار پیامی مجاهدت‌های شجاعانه، دلاوری‌های بی‌مانند و ایثارگری‌های سردار سلیمانی و هم‌رزمان شریف و راستین ایشان که رهروان حقیقی و علوی این زمانه بودند، روشنایی‌بخش راه حق و تجلّی‌بخش وحدت باشکوه ملّی خواهد بود.

به ایلنا، شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت.
 
متن پیام وی به شرح زیر است:
 
بسم‌الله القاصم الجبّارین
 
سلاماً علی من حاربوا الّیلَ و عند الصّباح بالاکفان قد عادوا.
سلام بر کسانی که شب را می‌جنگند و صبح‌هنگام با کفن بازمی‌گردند.
 
شهادت، انتخابی والا و حسن ختامی درخور برای بلندهمّتانی چون سردار سپهبد شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی است که سرمست از آفرینش حماسه چهل ساله مقاومت بودند و سلوکشان جلوه‌ای دیگر به روزگار داده بود. شهید زنده‌ای که جان خود را در راه حفظ ارزش‌های والای انسانی سپر کرد و دلاورانه، رو در روی ظلم ایستاد.
بی‌شک، نام دارنده نشان ذوالفقار، تبلور افتخار، حماسه و سرافرازی بی‌مثالی‌ست که بر سینه تاریخ این خاک، باقی خواهد ماند و بی‌تردید، مجاهدت‌های شجاعانه، دلاوری‌های بی‌مانند و ایثارگری‌های سردار سلیمانی و هم‌رزمان شریف و راستین ایشان که رهروان حقیقی و علوی این زمانه بودند، روشنایی‌بخش راه حق و تجلّی‌بخش وحدت باشکوه ملّی خواهد بود. 
 
یاد و خاطره رقم‌زنندگان چهل‌ساله امنیّت امروز میهن، در شریان وطن جاری‌ و جاودانه است که ایثار، جانبازی و شهادت از نام ایشان وام می‌گیرد و پاسداران به حق شرف و افتخار این سرزمین‌اند.
 
بدین وسیله مراتب تسلیت خود را به آستان رهبر معظّم انقلاب و ملّت شریف ایران تقدیم کرده و از درگاه ایزد منّان، برای خانواده آن شهید بزرگوار، صبر زینبی و اجر عظیم و برای ملّت ایران، بصیرت و اراده‌ای حسینی برای رویارویی با ظلم، مسئلت دارم.
 

انقلاب حمل و نقل خاک روشنایی وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر