کد خبر: 848225 A

با توجه به ایجاد ظرفیت جدید برای احداث واحدهای مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در چهار استان، ثبت نام مرحله دوم این طرح از شنبه آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، دفتر اقتصاد مسکن در اطلاعیه‌ای از ایجاد ظرفیت جدید ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن در چهار استان کشور خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به ایجاد ظرفیت جدید برای ثبت‌نام در برخی از شهرهای استان‌های اصفهان، خراسان جنوبی، هرمزگان و زنجان، سامانه ثبت‌نام در این شهرها در روز شنبه مورخ ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ مجددا باز خواهد شد. لذا متقاضیان ثبت‌نام در طرح اقدام ملی در این شهرها می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه با مراجعه به سامانه ثبت‌نام به آدرس www.tem.mrud.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

گفتنی است، ظرفیت جدید برای ثبت‌نام، در شهرهای کاشان، قیصر، جوشقان‌قالی، نائین و انارک در استان اصفهان، بیرجند، طبس و نهبندان در استان خراسان جنوبی، زنجان و آب‌بر در استان زنجان و جاسک در استان هرمزگان ایجاد شده است.

به دلیل محدودیت زمین دولتی در این شهرها، ظرفیت ایجاد شده برای ثبت‌نام نیز محدود است و از این رو پس از تکمیل ظرفیت در هر کدام از شهرها، سامانه ثبت‌نام برای آن شهر بسته می‌شود.

اصفهان خراسان جنوبی زمین مسکن وزارت راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر