کد خبر: 847585 A

با حضور معاون رییس جمهور؛

عصر امروز در اتاق بازرگانی ایران مراسمی در تجلیل از 60 سال فعالیت‌های صنعتی مختلف محسن خلیلی عراقی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، این مراسم با حضور معاون اول رییس جمهور، معاون اقتصادی رییس‌جمهور و روسای انجمن‌ها و تشکل‌ها برگزار شد که سخنرانان به تدوین جایگاه محسن خلیلی عراقی و ایستادگی وی در شرایط سخت اقتصادی و خدمت‌رسانی که مهمترین بخش آن رساندن گاز به خانه‌ها تحت عنوان شرکت بوتان و کپسول‌های گاز مایه بود پرداختند.

3

در این مراسم مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به وضعیت فعلی کشور گفت: جامعه اقتصادی ایران با توجه به تحریم‌ها، فقر، نابرابری و از همه بدتر ناامیدی نیاز به برگزاری چنین همایش‌هایی دارد. این‌گونه مراسم می‌تواند باعث اشتیاق و شوق فعالیت برای جوانان باشد.

4

وی افزود: خلیلی عراقی کسی است که شعله‌های گاز را در خانه‌های ایرانی روشن کرد و همراه پدرش بخاری‌ها و آب‌گرمکن‌ها را به خانه‌های ایرانی آورد. گازی که هنگام استخراج نفت سوزانده می‌شد تبدیل به سیلندر و کپسول شد اما با حضور تمام این زحمات صنعتگران وی را مرد جنبش‌های تشکل‌گرایی می‌شناسند. لوح‌های تقدیر و افتخارآفرینی که وی در این 60 سال کسب کردند قابل شمارش نیست.

2

در ادامه این همایش رییس اتاق ایران و برخی همکاران محسن خلیلی عراقی به بیان خاطرات خود پرداختند و در پایان معاون اول رییس‌جمهور از تمبر و تندیس محسن خلیلی عراقی رونمایی کرد.

محسن خلیلی عراقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر