کد خبر: 844665 A

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد مطرح کرد:

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد گفت: سال گذشته 570 هزار نفر را را با پرواز جابجا کردیم و در حال حاضر از عسلویه به 10 نقطه پرواز داریم تا پایداری تولید در منطقه حفظ شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، ابراهیم یاسری در نشست خبری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه عسلویه فقط یک منطقه صنعتی نیست، اظهار داشت: به دنبال ایجاد یک توریسم صنعتی در عسلویه هستیم.

وی افزود: عملیات غیرصنعتی پازارگاد تا سال 93 دولتی بود و مسئولیت پشتیبانی و ارائه خدمات را داشت و همه اقدامات مربوط به شرکت‌های پتروشیمی به جز امور صنعتی را انجام می‌داد. شبیه همین شرکت در ماهشهر هم وجود دارد و همه سرویس‌های مورد نیاز پتروشیمی‌ها را این مجموعه عرضه می‌کرد اما از سال 93 این شرکت در قالب اصل 44 واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد خاطرنشان کرد: اگر مدیران عامل شرکت‌های تولیدی سربازهای اقتصادی هستند ما پشتیبان این جبهه هستیم.

وی افزود: این شرکت وظیفه اسکان و پروازها را به عهده دارد و در حال حاضر 1500 واحد مسکونی متاهلی و هزار اتاق هتلی برای مجردها و کسانی که اقماری هستند در نظر گرفته شده است.

یاسری گفت: سال گذشته 570 هزار نفر را را با پرواز جابجا کردیم و در حال حاضر از عسلویه به 10 نقطه پرواز داریم تا پایداری تولید در منطقه حفظ شود.

وی یادآور شد: بناست که در این منطقه دهکده گردشگری پازارلند ایجاد شود که حتی می‌توان گفت که به لحاظ گردشگری جذابیت‌های کیش را نیز دارد.

این مقام مسئول همچنین گفت: وظایف مربوط به مبحث اچ اس ای صنایع پتروشیمی منطقه عسلویه بر عهده پازارگاد است. به عبارت دیگر اچ اس ای پشتیبان‌ مجتمع‌های پتروشیمی در منطقه عمل می‌کنیم.

اصل ۴۴ پتروشیمی گردشگری ماهشهر پازارگاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر