کد خبر: 837790 A

ایلنا گزارش می‌دهد:

طرح دوباره استعفای وزیر در حالی است که چهل و نهمین جلسه هفتگی ستاد مقابله با آثار تحریم‌های اقتصادی در بخش کشاورزی صبح امروز با حضور وزیر جهاد کشاورزی و مدیران ارشد وزارت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مدعی شده است که صبح امروز حجتی وزیر جهاد کشاورزی استعفا داده است. ادعای این نماینده مجلس در حالی است که چهل و نهمین جلسه هفتگی ستاد مقابله با آثار تحریم های اقتصادی در بخش کشاورزی صبح امروز با حضور وزیر جهاد کشاورزی و مدیران ارشد وزارت برگزار شد.

در این جلسه وزیر جهادکشاورزی با اشاره به گزارش های ارائه شده از سوی مدیران در خصوص آخرین وضعیت تامین و توزیع نهاده های موردنیاز تولیدکنندگان و رصدهای انجام شده در سطح استان‌ها، اعلام کرد: وزارت جهادکشاورزی در راستای حمایت از تولید و تولیدکنندگان بخش کشاورزی، تامین نهاده های کشاورزی را در شرایط تحریم باجدیت پیگیری کرده است. خوشبختانه کلیه اقلام موردنیاز بخش ٣٠ تا ٤٠ درصد بیشتر از زمان مشابه سال گذشته تامین و تدارک دیده شده است و انبارها از ذخایر راهبردی نهاده های تولید کاملا پر است.

به نظر می‌رسد با توجه به حضور وزیر جهادکشاورزی در جلسه هفتگی ستاد مقابله با آثار تحریم های اقتصادی در بخش کشاورزی و موضوعات مطرح شده در این جلسه، باید به صحت طرح دوباره استعفای وزیر جهادکشاورزی شک کرد.

ابتدای ماه گذشته نیز خبری مبنی بر استعفای محمود حجتی در فضای مجازی منتشر و توسط تعدادی از سایت‌ها خبری به آن دامنه زده شد که توسط مسئولان وزارت جهادکشاورزی رد شد.

گفتنی است؛ روز سه شنبه هفته جاری وزیر جهادکشاورزی برای استیضاح به مجلس فراخواند شده است.

استیضاح بخش کشاورزی تحریم های اقتصادی جهاد کشاورزی حمایت از تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر