کد خبر: 820731 A

رئیس کل بانک مرکزی:

رئیس بانک مرکزی گفت: بر اساس مصوباتی که از شورای عالی هماهنگی گرفتم، اقداماتی را در مورد موسساتی که ناترازی داشتند شروع کردیم و به تدریج اقدامات را انجام می‌دهیم اما اصلاح نظام بانکی زمان طولانی می‌برد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی امروز چهارشنبه ۱۷ مهرماه ۹۸ در جمع خبرنگاران درباره اصلاح ساختار نظام بانکی و ضرب‌الاجل تعین شده، گفت: ضرب‌الاجل خاصی تعیین نشده است بالاخره اصلاح نظام بانکی مساله بسیار مهمی است که نمی‌توانیم در کوتاه‌مدت آن را انجام دهیم.

وی اظهار کرد: مشکلاتی که در حال حاضر سیستم بانکی ما از لحاظ ناترازی مالی بانک‌ها، دارایی‌های، مباحث مربوط به معوقات، اموال و مطالباتشان از دولت و مردم دارد مسائل مهمی است که به تدریج حل می‌شود.

رئیس کل بانک مرکزی بیان کرد: بر اساس مصوباتی که از شورای عالی هماهنگی گرفتم اقداماتی را در مورد موسساتی که ناترازی داشتند، شروع کردیم و به تدریج اقدامات را انجام می‌دهیم اما اصلاح نظام بانکی زمان طولانی می‌برد. موضوع این است که ما حرکتمان به سمت اصلاح باشد که‌ آن را شروع کرده‌ایم، به امید خدا و با کمک سایر اعضای هیات دولت و مجلس مسائل را پیش می‌بریم.

بانک مرکزی اصلاح نظام بانکی رئیس بانک مرکزی عبدالناصر همتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر