کد خبر: 818970 A

رضا اردکانیان مطرح کرد:

وزیر نیرو گفت: تحمل نابرابری‌ها و تبعیض‌ها امروز برای مردم دردناک‌تر و سخت‌تر از تحمل تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی است.

به گزارش ایلنا،  رضا اردکانیان امشب در شورای صنعت آب و برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران حوزه وزارت نیرو و همه دست اندرکاران این صنعت اولویت نخست خود را توزیع عادلانه امکانات و خدمات بویژه در سطح مناطق محروم و کمتربرخوردار قرار دهند.

وی افزایش میزان تاب آوری و نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه در منابع تجدیدناپذیر به خصوص در حوزه برق و انرژی را از اولویت های مهم کشور در شرایط کنونی دانست و گفت: عبور از بسیاری مشکلات و تنگناها با تکیه بر اصلاح ساختارها و ترک عادات نامیمون از سوی جامعه ، مسئولان  و مدیران در سطوح مختلف محقق می شود.

وزیر نیرو تاکید کرد: امروز مصرف بهینه در حوزه انرژی به عنوان یک اصل راهبردی در همه برنامه ها، همایش ها و جلسات هیات دولت حتی در سطح رئیس جمهوری برغم همه مقاومت ها از سوی دست اندرکاران، نهادینه شده است.

اردکانیان به خدمات ارزنده دولت و تلاش در جلب رضایت مردم در سایه خدمت رسانی صادقانه و بی منت در عرصه های گوناگون اشاره کرد و  یادآور شد: در یک استان با کمتر از یک درصد جمعیت کشور و تا حدودی کمتر برخوردار همچون کهگیلویه وبویراحمد هم اینک افزون بر ۸۵ هزار میلیارد ریال طرح در حوزه صنعت آب و برق در حال اجراست. این میزان سرمایه گذاری در قالب ۷۰ پروژه بزرگ و با میانگین بالای ۳۵ درصد در نقاط مختلف این استان در حال انجام است.

وزیر نیرو یادآور شد: امروز نیز ۴۷ طرح حوزه آب و برق با اعتباری افزون بر یکهزار ۶۶۰ میلیارد ریال در این استان افتتاح و همچنین ۱۲ طرح با اعتباری حدود  یک هزار و ۲۲۰ میلیارد ریال نیز عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

رضا اردکانیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر