کد خبر: 806346 A

کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا:

یک کارشناس بازار طلا و سکه اظهار داشت: از صبح امروز با افزایش ۵ دلاری اونس جهانی و افزایش نرخ دلار تا ۱۱۴۲۰ تومان، نرخ انواع سکه و طلا نیز صعودی بوده است.

محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت بازار طلا و سکه گفت: قیمت انواع سکه تا اواسط روز  گذشته به دلیل کاهش نرخ دلار روند کاهشی داشت که از صبح امروز با افزایش ۵ دلاری اونس جهانی و افزایش نرخ دلار تا ۱۱۴۲۰ تومان، نرخ انواع سکه و طلا نیز صعودی بوده است.

وی ادامه داد: اما در مجموع تقاضا و سطح معاملات به دلیل ورود ماه محرم کاهش داشته است. همچنین در حال حاضر حباب تمام‌سکه صفر و حباب سکه‌های دیگر نیز در حال کاهش است.

این کارشناس بازار طلا و سکه با اشاره به آخرین انواع سکه و طلا گفت: در حال حاضر نرخ هر قطعه سکه تمام با طرح جدید ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان است که نسبت به روز گذشته ۴۰ هزار تومان افزایش داشته است. همچنین نرخ هر قطعه سکه تمام با طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۰ هزار تومان ، نیم سکه ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۰۰  هزار تومان و سکه های گرمی نیز ۹۳۰ هزار تومان است.

به گفته کشتی‌آرای هر مثقال طلا با افزایش ۱۰ هزار تومانی یک میلیون و ۷۹۰ هزار  تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان است.

 

سکه و طلا کشتی محرم افزایش نرخ دلار بازار طلا و سکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر