کد خبر: 805745 A

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح کرد:

قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: با توجه به ارزیابی‌های انجام شده، با تاکید بر رویکرد این وزارتخانه به تمرکز بیش‌تر بر صادرات و واردات کالاها از بندر چابهار و حمل و نقل کالا از این بندر به داخل کشور را می‌توان به صرفه و آسان‌تر عنوان کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از وزارت صمت، قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با استاندار و رییس سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان، بر هدایت و تمرکز هر چه بیش‌تر حمل و نقل و ترانزیت کالا از بندر چابهار تاکید کرد.

احمدعلی موهبتی "استاندار" با اشاره به مزیت ها و زیرساخت های بندر چابهار،گفت: بهره گیری از ظرفیت های این بندر در راستای سیاست های کلان کشور، اقتصادی و به صرفه است.

وی افزود: با توجه به سهولت، هزینه و زمان اندک حمل و نقل کالا از این بندر، واردات و صادرات کالا از بندر چابهار را منطبق با معادلات علمی، اقتصادی و سیاست های کلان کشور خواند.

گفتنی است:در این نشست که جمعی از مدیران بازرگانی،مشاور قائم مقام وزیر صمت در امور مناطق آزاد و بازارچه های مرزی، شرکت های زنجیره ای رفاه، پشتیبانی دام کشور، دست اندرکاران کشتارگاه های صنعتی و فراوری و توزیع گوشت، حضور داشتند، مقرر شد واردات و صادرات کالاهای ذی ربط به بندر چابهار هدایت و متمرکز گردد.

 

حمل و نقل واردات وزارتخانه وزیر صنعت معدن و تجارت چابهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر