کد خبر: 803430 A

مدیر عامل شرکت مناطق نفتخیز جنوب :

مدیر عامل شرکت مناطق نفتخیز جنوب گفت: هیچ توسعه پایداری بدون مشارکت ساکنان اطراف پروژه و ایجاد زندگی بهتر برای آنها محقق نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، احمد محمدی در چهارمین همایش مسوولیت اجتماعی صنعت نفت با اشاره به اجرای ۲۸ بسته برای توسعه میادین در مناطق نفتخیز جنوب گفت: ۴ درصد از ارزش مگاپروژه‌هایی که در مناطق نفتخیز تعریف شده به مسئولیت‌های اجتماعی اختصاص پیدا خواهد کرد که می‌تواند به محرومیت‌زدایی در این مناطق کمک کند.

وی با بیان اینکه هیچ توسعه پایداری بدون مشارکت ساکنان اطراف پروژه و ایجاد زندگی بهتر برای آنها محقق نمی‌شود، افزود: نگاه به مسوولیت‌های اجتماعی یکی از اهدافش توسعه پایدار است.

مدیر عامل شرکت مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به اینکه از بدو پیدایش نفت در ۱۱۱ سال پیش تاکنون صنعت نفت در مسوولیت‌های اجتماعی پیشرو بوده، تاکید کرد: شناسایی نیازمندی‌های واقعی مراکز و اماکن در انجام مسوولیت‌های اجتماعی اهمیت زیادی دارد زیرا بدون شناسایی این نیازها ممکن است فعالیت‌هایی انجام شود اما رضایتمندی ساکنان مناطق نفتی افزایش پیدا نکند.  

وی گفت: باید بتوانیم با نظام‌نامه‌ای که وجود دارد کار را اجرایی کرده و برنامه منسجم داشته باشیم تا مردم منطقه احساس رضایت بیشتری داشته باشند.

مدیرعامل شرکت مناطق نفتخیز جنوب یکی از اقدامات مناطق نفتخیز جنوب در قالب مسئولیت‌های اجتماعی را جمع‌آوری گازهای همراه دانست و افزود:۹۰ تا ۹۵ درصد گازهای فلر تا سه سال آینده جمع‌آوری می‌شود.

توسعه پایدار صنعت نفت مدیر عامل شرکت نفت مناطق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر