کد خبر: 802129 A

در سایت سازمان خصوصی درج شد؛

اطلاعات تفضیلی و اسناد 5 شرکت در بخش اطلاعات تکمیلی برخی واگذاری‌های مهم سایت سازمان خصوصی سازی با هدف انتشار و ارائه اسناد و اطلاعات کامل و جامعی از برخی از واگذاریهای انجام پذیرفته شده، درج شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، در راستا و ادامه سیاست تبیین فرآیند خصوصی‌سازی و اقناع افکار عمومی در زمینه واگذاری‌های انجام یافته در چارچوب سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری پیرامون اصل (44) قانون اساسی و قانون اجرای سیاست‌های مذکور، بخش اطلاعات تکمیلی برخی واگذاری‌های مهم با هدف انتشار و ارائه اطلاعات کامل و جامعی از برخی از واگذاریهای انجام پذیرفته که بنا به دلایلی حساسیت‌هائی را در جامعه به دنبال داشته است، چندی پیش در سایت سازمان خصوصی‌سازی راه اندازی شد.

بر این اساس تاکنون اطلاعات و اسناد مربوط به 5 شرکت پالایش نفت کرمانشاه، هواپیمایی ایران ایرتور، کشت و صنعت و دامپروری مغان، ماشین سازی تبریز و نیشکر هفت تپه در این بخش درج شده است و در هفته های آینده نیز اطلاعات و اسناد شرکت‌های دیگری در این بخش درج خواهد شد.

همچنین اطلاعات مربوط به هر شرکت شامل سه بخش "گزارش واگذاری"، "مستندات مهم" و "پرسش و پاسخ‌" می‌باشد که با کلیک بر روی هر عنوان گزارش تفصیلی و اطلاعات مربوط قابل مشاهده است.

بر این اساس با کلیک بر روی عنوان "گزارش واگذاری" برای هر شرکت، توضیحات تکمیلی و تفصیلی مرتبط با فرآیند "قبل"، "حین " و "پس" از واگذاری آن شرکت قابل مشاهده است.

علاوه بر این با کلیک بر روی لینک "مستندات مهم" برای هر شرکت، مستنداتی همچون "گزارش ارزیابی شرکت"، "صورتهای مالی آن شرکت"، "مصوبات مربوط به واگذاری آن شرکت"، "مقررات مربوط به واگذاری"، "قرارداد واگذاری"، "برخی از مکاتبات مهم" و...، قابل مشاهده می‌باشد.

با کلیک بر روی لینک "پرسش و پاسخ" هم برای هر شرکت، برخی از سوالات و ابهامات مطرح شده در میان مخاطبان عام و خاص پیرامون فرآیند واگذاری آن شرکت، و پاسخ مربوطه مشاهده می شود. در این بخش امکان طرح سوال جدید و دریافت جواب به صورت سیستمی نیز وجود دارد.

پالایش پرسش و پاسخ سازمان خصوصی سازی نفت نیشکر هفت تپه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر