کد خبر: 789913 A

فتاح به خبرنگار ایلنا:

رئیس سازمان بنیاد مستضعفان گفت: بنده اطمینان می‌دهم که تا پایان کار ساختمان پلاسکو مسئول خواهیم بود و در کنار کسبه خواهیم ماند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، پرویز فتاح در حاشیه مراسم معارفه خود در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نگاه بنیاد مستضعفان به عنوان یک بنگاه اقتصادی باید تغییر کند، گفت: باید در کنار فعالیت‌های اقتصادی بنیاد به فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی آن توجه ویژه داشت.

وی تاکید کرد: افزایش اعتماد عمومی به بنیاد مستضعفان هدف اصلی ما است و با افزایش شفاف‌سازی، همراهی دولت، نهادها و مردم را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه روز جمعه با رئیس سازمان برنامه بازدیدی از قطعه یک آزادراه تهران – شمال خواهم داشت، گفت: خوشبختانه دولت پول مناسبی برای اتمام این پروژه داده و ما به همکاری‌های متقابل با دولت معتقد هستیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر آخرین وضعیت احداث ساختمان پلاسکو و زمان افتتاح آن گفت: 600 نفر مخاطب احداث ساختمان پلاسکو هستند و در این ساختمان غرفه دارند که گویا 350 نفر آن قرار است ساختمان پشتی را مقاوم‌سازی و بازسازی کنند. بنابراین 250 نفر باقی می‌ماند که ساختمان جدید برای این کسبه در حال ساخت است.

رئیس سازمان بنیاد مستضعفان افزود: بنده اطمینان می‌دهم که تا پایان کار این ساختمان مسئول خواهیم بود و در کنار کسبه خواهیم ماند.

فتاح تاکید کرد: در حال حاضر نمی‌توانم زمانی برای افتتاح این ساختمان بدهم بنابراین زمانی نمی‌دهم که شرمنده مردم بشوم.

اجتماعی و فرهنگی پرویز فتاح معارفه بنگاه اقتصادی سازمان برنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر