کد خبر: 789637 A

وزیر نیرو اعلام کرد:

مقررات تعیین نرخ ترانزیت مصرف‌کنندگان بزرگ برق در بورس انرژی تهیه شد.

به گزارش ایلنا، پیرو مصوبه شماره ۱۰۰/۲۰/۲۱۸۷۱/۹۸ مورخ ۹۸/۴/۱۷ وزیر نیرو درباره تعیین مقررات نرخ و ضوابط مرتبط ترانزیت انرژی الکتریکی در شبکه برق کشور، به پیوست مقررات مذکور برای اطلاع و بهره‌برداری لازم ایفاد می‌شود.

بر همین اساس مشترکان موجود دارای کد معاملاتی بورس انرژی ایران با هماهنگی با شرکت‌های مالک شبکه ) برق منطقه ای وتوزیع نیروی برق( می توانند نسبت به انجام معامله از طریق بورس انرژی ایران اقدام کنند.

همچنین مشترکانی که تاکنون اقدامات لازم به منظور اخذ معرفی‌نامه برای دریافت کد معاملاتی بورس را انجام نداده و تمایل به خرید برق مورد نیاز خود از طریق بورس انرژی ایران را دارند، می‌توانند براساس اطلاعیه مورخ  ۲۰ /۰۲ /۱۳۹۶ این شرکت در مورد مراحل لازم و روند نمای اجرایی صدور کد معاملاتی برای مصرف کنندگان بزرگ برق موجود در بخش بازار/بازار مشتقه/سایر اطلاعیه‌ها و گزارش‌های وبسایت این شرکت به نشانی www.irenex.ir اقدام به طی کردن مراحل لازم به‌منظور دریافت کد معاملاتی بازار برق بورس انرژی ایران کنند. مشتریان و کارگزاران محترم، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۸۸۷۴۵۷۲۸ تماس حاصل کنند.

مدیریت عملیات بازار برق

بورس انرژی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر