کد خبر: 787546 A

بنا بر آمار معاملات نفت دو روز پیش ایران در بنادر مختلف کشورهای جهان، قیمت نفت چهار گونه نفتی سنگین، سبک، سروش و ترکیبی فروزان اعلام شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از اویل پرایس، بر اساس آمار نرخ نفتی روز هفدهم جولای ۲۰۱۹ (دو روز پیش) نفت سبک ایران برای تحویل در شمال غربی اروپا به قیمت ۶۲ دلار و هشت سنت به ازای هر بشکه به فروش رسید، نفت سنگین ایران نیز به قیمت ۶۰ دلار و ۱۸ سنت در هر بشکه و نفت ترکیبی فروزان به قیمت هر بشکه  ۶۰ دلار و ۴۳ سنت داد و ستد شده است.

به همین ترتیب نفت سبک ایران برای تحویل در مدیترانه به قیمت ۶۱ دلار و ۴۳ سنت، نفت سنگین ایران به قیمت ۵۹ دلار و  ۲۸سنت، نفت ترکیبی فروزان به قیمت ۵۹ دلار و ۵۳ سنت و نفت سروش به قیمت ۵۶ دلار و  ۲۸ سنت به فروش رسیده است.

برای تحویل در آفریقای جنوبی نیز نفت سبک ایران به قیمت ۶۲ دلار و هشت سنت، نفت سنگین ایران به قیمت ۶۰  دلار و ۱۸ سنت و نفت ترکیبی فروزان به قیمت ۶۰ دلار و ۴۳ سنت معامله شد.

 

قیمت نفت سروش, ترکیبی فروزان, نفت سنگین ایران, نفت سبک ایران

 

نمودار قیمتی تولیدات نفت ایران در یک ماه گذشته تا ۱۷ جولای

 

قیمت نفت سروش, ترکیبی فروزان, نفت سنگین ایران, نفت سبک ایرانقیمت نفت سروش, ترکیبی فروزان, نفت سنگین ایران, نفت سبک ایرانقیمت نفت سروش, ترکیبی فروزان, نفت سنگین ایران, نفت سبک ایرانقیمت نفت سروش, ترکیبی فروزان, نفت سنگین ایران, نفت سبک ایران

انواع نفت ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر