کد خبر: 785363 A

سند راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت با استراتژی ایجاد زنجیره همکاری‌های تجاری منسجم برای ارائه خدمات ارتباطی زیرساختی نوین، با کیفیت، امن و پایدار؛ بازنگری ,تدوین و به تصویب هیات مدیره شرکت رسید.

به گزارش ایلنا و به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت؛ نرگس طاهری، معاون راهبردی و توسعه کسب وکار مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، با اعلام این مطلب گفت: با تصویب این سند راهبردی ،شرکت ارتباطات زیر ساخت طی افق 1404 راهبر اکوسیستم ارتباطات دیجیتال امن و پایدار در منطقه می شود.

طاهری با اشاره به مراحل تنظیم سند راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت افزود : این سند با انتخاب متدولوژی مناسب و بازنگری بخش های مهم شامل ماموریت، چشم انداز، اهداف کلان، راهبردها و شاخص های آن و همچنین آنالیز بازار مخابراتی همراه با شناسایی نیاز ذینفعان و تحلیل محیط بیرونی تنظیم شده است.

وی باتاکید بر ماموریت اصلی شرکت ارتباطات زیرساخت به‌ عنوان پیشران تحول دیجیتال کشور ، بر ضرورت توسعه و باز مهندسی زیرساخت های اصلی شبکه ملی اطلاعات ، امنیت و پایداری، افزایش کیفیت خدمات،کاهش قیمت تمام شده خدمات و گشایش بازار برای حضور موثر بخش غیر دولتی در کنار وظایف حاکمیتی تاکید کرد .

معاون راهبردی و توسعه کسب وکار گفت: ایجاد زنجیره همکاری‌های تجاری منسجم، کسب سهم از بازارهای منطقه ای هدف، توسعه متوازن ابعاد حاکمیتی و تجاری و همچنین ارتقاء بهره وری کسب و کار از اهداف کلان سند راهبردی شرکت است که بر مبنای این اهداف، راهبردها و نقشه راهبردی این سند نیز طراحی و تنظیم شده است.

وی تصریح کرد: پیشرفت تکنولوژی همراه با واقعیت های بازار و نیز روند کاربردها و ظرفیت مالی این شرکت، برنامه ریزی شبکه را از حالت سنتی بر مبنای تقاضا خارج و نظام برنامه ریزی شبکه را پیچیده تر کرده است.

طاهری یادآور شد : در تهیه این سند از اسناد بالادستی از جمله سیاست های کلی نظام و قانون برنامه ششم توسعه کشور، سند برنامه راهبردی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در برنامه ششم ، سند "تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات" مصوب شورای عالی فضای مجازی و نظرات اکثر خبرگان شرکت و سایر اسناد بالادستی مرتبط استفاده شده است.

ارتباطات و فناوری اطلاعات شاخص سیاست ارتقاء بهره وری منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر