کد خبر: 784221 A

در روزهای اخیر صورت گرفت:

در روزهای اخیر شاهد تغییر کانال قیمتی نبودیم و در سه روز اخیر دلار در نرخ ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان و یورو در ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان تثبیت شده است.

به گزارش ایلنا، صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار  و ۶۵۰ هزار تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و  ۵۵۰ تومان است.

 ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

با مشاهده نرخ فروش دلار و یورو در طول هفته سپری شده، متوجه می‌شویم این نرخ در روزهای اخیر روند باثباتی را طی کرده و با حداقل نوسانان همراه بوده است بگونه‌ای که در این بازه زمانی شاهد تغییر کانال قیمتی نبودیم و در سه روز اخیر دلار در نرخ ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان و یورو در ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان تثبیت شده است.

دلار و یورو

خرید و فروش دلار یورو نرخ دلار کارت ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر