کد خبر: 782497 A

زندگی بالا و پایین‌های بسیار دارد اما بعضی از اتفاق‌ها هستند که می‌توانند برای همیشه زندگی ما را تغییر دهند؛ مثل تولد یک فرزند.

حالا تصور کنید که این یک ضربدر ۵ شود! آن وقت حتما زندگی شما و اطرافیان‌تان دگرگون خواهد شد. این درست همان چیزی است که مجتبی اصغری، راننده اسنپ، و همسرش فاطمه باقریان تجربه می‌کنند؛ شیرینی‌ها و سختی‌های داشتن ۵ قلو.

خانواده‌ای شگفت انگیز

بعد از اینکه مادر پنج‌قلوهای قمی در گفت‌و‌گویی با روزنامه شهروند از تجربیات مادرانه‌اش گفت، روابط عمومی اسنپ با این زوج تماس گرفت تا بیشتر در جریان زندگی آنها قرار گیرد. داستان این خانواده پر از شنیدنی‌های جذاب است؛ خانواده‌ای که در ابتدا قرار بود ۶ نفره شود اما در دقایق آخر سروکله نفر هفتم هم پیدا شد. مجتبی اصغری حدود ۷ ماهی است که در اسنپ مشغول به کار است و با توجه به آزاد بودن ساعت کاری در این سامانه می‌تواند هم به وظایف پدر ۵ فرزند بودن عمل کند، هم هزینه‌های این خانواده بزرگ را تامین کند. اسنپ هم با اختصاص کمک هزینه‌ای تلاش دارد تا در این مسیر در کنار این خانواده دوست داشتنی باشد. این بار که درخواست سفر دادیدکمی دقت کنید شاید پدر پنج‌قلوها همسفر شما شده باشد.

برای دیدن ویدئوی مربوط به این خانواده به بلاگ اسنپ مراجعه کنید.

اسنپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر