سرخط خبرها:
کد خبر: 778691 A

کرمان‌موتور به‌منظور استفاده حداکثری از ظرفیت‌های سازمانی و تولید در راستای غلبه بر مشکلات صنعت خودرو و تامین انتظارات هم‌میهنان عزیز، تصمیم به اجرای طرح‌های موثر همچون طرح "همراهی در تولید" دارد.

به گزارش ایلنا، در طرح مذکور ضمن ایجاد مشارکت جامعه، هدف گسترده‌تری در امر تولید و بکارگیری سرمایه‌گذاری‌های سرگردان در تولید، موضوع رونق صنعت و ایجاد اعتماد پایدار و حس امنیت سرمایه‌گذاری با بازده مناسب هدف‌گذاری شده تا مردم عزیز ضمن برخورداری از مزایای سرمایه‌گذاری خود، به رشد تولید و بالطبع ایجاد اشتغال مولد و پایدار کمک کرده باشند.

طرح همراهی با تولید، به مصرف‌کنندگان نهائی محصول و سرمایه‌گذاران امکان می‌دهد در تولید و خرید محصولات خوش‌نام تولیدی کرمان‌موتور مشارکت داشته باشند.

علاقمندان برای بهره‌مندی از طرح فوق می‌توانند با پیش‌پرداخت‌های متنوع از 60 تا 150 میلیون تومان مشارکت داشته باشند و این امکان خرید خودرو همراه با سرمایه‌گذاری مناسب و مولد و بهره‌مندی از سود مشارکت سالانه 18 درصد با بازه زمانی 9، 12 و 15 ماه خواهد بود که مشتریان محترم در پایان دوره امکان خرید خودرو مورد نظر با بهره‌مندی از قیمت مصوب در زمان صدور دعوتنامه را خواهند داشت و در صورتی‌که تمایل به بازخرید خودرو توسط شرکت کرمان موتور داشته باشند نسبت به قیمت صدور دعوتنامه و بازه زمانی طرحی که در آن اقدام به مشارکت کرده اند از افزایش قیمت تعهدی شرکت برای بازخرید خودرو در زمان دعوتنامه نسبت به قیمت صدور دعوتنامه با نرخ های 3، 4 و 6 درصد(رجوع به شرایط مشارکت در تولید) نیز بهره مند خواهند شد.

چنانچه خریداران در طول حضور در طرح همراهی در تولید علاقمند به انصراف پیش از سررسید باشند از 12درصد سود سالانه بهره‌مند می‌شوند. طرح همراهی با تولید کرمان‌موتور از 10تیرماه امسال آغاز خواهد شد.

شرایط همراهی کرمان موتور

شرایط همراهی کرمان موتور

 

شرایط همراهی کرمان موتور

 

کرمان‌موتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر