سرخط خبرها:
کد خبر: 778650 A

در تهران به دلیل وجود مخازن مشکلی نداریم اما ممکن است در ساعات آینده شاهد کاهش فشار آب در پاکدشت باشیم که تا نیمه امشب این کاهش فشار آب نیز برطرف می شود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان این‌که آتش‌سوزی ناشی از اتصال شبکه برق در تصفیه‌خانه هفتن آی تهران نهار شده است، گفت: در حال حاضر تصفیه‌خانه هفتم تهران به حالت عادی برگشته است و به صورت کامل در مدار قرار دارد.

او ادامه داد: دیشب حوالی ساعت 10:30، برق یکی از مناطق قطع شده بود که همکاران هنگام واردکردن دیزل ژنراتور به مدار متوجه شدند تعدادی از تابلوهای برق تصفیه‌خانه دچار اتصالی و آتش سوزی شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اضافه داد: خوش‌بختانه همکاران ما بلافاصله وارد عمل شدند و تا ساعت ۲۴ این آتش‌سوزی را مهار کردند و با تلاش این همکاران از دیشب تا صبح دیزل ژنراتور وارد مدار شده است.

 بختیاری درباره قطع یا کاهش فشار آب در شرق استان تهران، خاطرنشان کرد: ما در تهران به دلیل وجود مخازن مشکلی نداریم اما ممکن است در ساعات آینده شاهد کاهش فشار آب در پاکدشت باشیم که تا نیمه امشب این کاهش فشار آب نیز برطرف می شود.

 

آتش سوزی استان تهران برق شرق استان تهران شرکت آب و فاضلاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر