کد خبر: 777288 A

شرکت رجا در راستای توسعه‌ی همکاری‌های کشــورهای منطـقه و گســترش صنعـت ایرانگـردی و جهانگــردی، با همـکاری راه ‌آهـن‌هـای ایران و ترکـیه، قطار بین‌المللی تهران-وان را راه‌اندازی کرد.

به گزارش ایلنا،محمد رجبی ، مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا در برنامه راه‌اندازی قطار بین‌الملل تهران-وان شرکت رجا گفت: در حال حاضر قطار تهران- تبریز – وان ساعت 9:30 صبح روز دوشنبه از تهران حرکت کرده و شامگاه همان روز به شهر تبریز می‌رسد.
 
وی  افزود: قطار یاد شده از ایستگاه تبریز نیز مسافرگیری و ساعت 22:30 به سمت ایستگاه مرزی رازی حرکت می‌کند.
 
رجبی  خاطرنشان کرد: مسافران در ایستگاه رازی از قطار پیاده شده و تشریفات گمرک و گذرنامه (خروج از ایران) را انجام می‌دهند، سپس قطار به سمت ایستگاه مرزی کاپیکوی در راه‌آهن ترکیه حرکت کرده و در این ایستگاه نیز مسافران از قطار پیاده شده و تشریفات گمرک و گذرنامه (ورود به کشور ترکیه) را انجام خواهند داد و بر اساس توقفات مرزی و تشریفات اعلام شده در هر ایستگاه، حدود دو ساعت این مراحل طول می‌کشد.
 
مدیرعامل رجا گفت: قطار پس از حرکت از ایستگاه کاپیکوی حدود ساعت 8:00 صبح روز سه‌شنبه به وقت ترکیه وارد ایستگاه مقصد یعنی وان می‌شود که در مجموع مدت زمان انجام این سفر در مسیر رفت یا برگشت حدود 24 ساعت است.


رجبی در زمینه روش‌های خرید بلیت افزود امکان خرید بلیت این قطار از کلیه کانال های فروش بلیت قطار از جمله دفاتر فروش سامانه 1539و سایت رجا امکان پذیر است.
 
مدیرعامل رجا در خصوص قیمت بلیت قطار تهران-وان گفت: قیمت بلیت قطار تهران- وان در حال حاضر با احتساب تخفیفات قابل ملاحظه نسبت به نرخ اصلی آن که در جدول کرایه‌های مشترک راه آهن‌های خاورمیانه، در مسیر رفت یا برگشت (بلیت یکسره) به میزان 225 هزار تومان بزرگسال و 130 هزار تومان خردسال است که البته تخفیفات ارائه شده به صورت موقت خواهد بود.
 
وی تأکید کرد: هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطار بین‌المللی تهران-وان علاوه بر مراجعه به سایت رجا به نشانی www.raja.ir  می‌توانند با تلفن 1539 (سامانه ارتباط با مشتریان شرکت رجا) از سراسر کشور به صورت شبانه‌روزی تماس بگیرند.
 

بلیت قطار شرکت رجا قطار تهران- وان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر