کد خبر: 775708 A

با حضور صدری؛

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با حضور در مرکز ۲۰۲۰ مخابرات منطقه قم ، ضمن گفتگو با مشتریان و پاسخگویان، نحوه پاسخگویی و میزان رضایت مردم را بررسی کرد.

به گزارش ایلنا، سید مجید صدری از بخش‌های مختلف مرکز پاسخگویی ۲۰۲۰ مخابرات منطقه قم بازدید و مهارت، تسلط و نحوه عملکرد پاسخگویان را بررسی و با تعدادی از مشتریان گفتگو کرد.

صدری

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: درپی دستور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر ارتقاء سامانه های پاسخگویی در دو هفته، اقدامات زیر انجام شده است که می تواند در تحقق مشتری مداری و رضایت ایشان موثر باشد.

برگزاری دوره آموزش فنی ارتباط با مشتری برای کارکنان مراکز تماس

فراهم کردن امکان انتقال تماس از تهران به سایر استان ها و برعکس

راه اندازی امکان پاسخگویی به مشتریان از طریق وب و پنل دسترسی مشتریان در نشانی ADSL.TCI.ir

استاندارد سازی سیستم ها ، مکان و تعداد پاسخ هر پاسخگو در زمان انجام کار

بازنگری در شاخص های ارزیابی پاسخگویان و نظرسنجی از مشتریان به صورت نمونه گیری شد.

 پاسخگویی بلافاصله بعد از تماس و کاهش زمان انتظار پاسخگویی

صدری با اشاره به نقش پاسخگویان در میزان رضایت مردم گفت: ما وظیفه داریم برای این دسته از کارکنان انگیزه کافی ایجاد کنیم و لذا با تبدیل قراردادها از نفر روز به تعداد تماس، علاوه بر پرداخت حقوق برابر قانون کار ، به پاسخگویان برتر حقوق و دستمزد اضافه پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تجمیع مرکز تماس از ۳۱ مرکز به ۷ مرکز و فراهم کردن امکانات نظارتی متمرکز و دسترسی کامل را از برنامه های آینده این شرکت برای پاسخ به انتظارات وزیر محترم اعلام کرد و ادامه داد برای نظارت سازمان تنظیم مقررات دسترسی های نظارتی در نظر گرفته شده است.

 وی در پایان گفت: امیدواریم با این اقدامات و برنامه های آتی پیش رو رضایت مشتریان عزیز و وزیر محترم حاصل شود.

شرکت مخابرات ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر