کد خبر: 770958 A

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته«ایران آگروفود 2019»که بزرگترین نمایشگاه کشاورزی و غذایی غرب آسیا محسوب می شود،از 28 تا 31 خرداد ماه با حضور صدها شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش ایلنا به نقل از شرکت نمایشگاه بین المللی ایران نمایشگاه امسال در راستای تحقق شعار سال (رونق تولید ملی) برگزار می‌شود و بر این اساس تلاش شده است تا واحدهای تولیدی داخلی حضور چشمگیرتری در نمایشگاه داشته باشد.

در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی در مجموع بیش از 920 شرکت حضور دارند که از این تعداد بیش از 760 شرکت داخلی هستندکه جدیدترین کالاها، تولیدات و خدمات خود را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

در کنار شرکت های ایرانی 160 شرکت خارجی نیز از کشورهای اسپانیا، اتریش، امارات متحده عربی،ایتالیا،آلمان، برزیل، ترکیه،چین، دانمارک، روسیه، سوئیس، گرجستان،هلند، هند، یونان،اندونزی، اسلواکی، تونس، مغولستان و لهستان حضور دارند.

اهمیت نمایشگاه صنایع کشاورزی و غذایی تهران موجب شده تا تعداد زیادی از کشورها بصورت پاویون حضور یابند، بر این اساس7 کشور ایتالیا، آلمان، برزیل، ترکیه، چین،روسیه و هند بصورت پاویونهای رسمی در نمایشگاه امسال حضور و مشارکت دارند.

این نمایشگاه در فضایی به مساحت بیش از 70 هزار متر و در سه بخش تخصصی؛ ایران فود شامل(فرآورده ها و محصولات غذایی،صنایع تبدیلی وصنایع مرتبط)، ایران فود تک شامل(ماشین آلات، تجهیزات، تکنولوژی و صنایع غذایی، بسته بندی، تجهیزات جانبی ماشین آلات مرتبط) و ایران آگرو شامل( ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی و آبیاری، صنایع کشاورزی و صنایع مرتبط) است.

معرفی توانمندی‌ها و پیشرفت‌های کشورمان در حوزه کشاورزی و غذایی، ارتقاء سطح مبادلات تجاری کشورمان در جهت توسعه صادرات غیر نفتی، آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستآوردهای علمی و صنعتی حوزه کشاورزی و غذایی داخلی و خارجی، اشتغال و کارآفرینی، ارتقاء دانش و تبادل اطلاعات بین شرکت کنندگان در نمایشگاه، تشویق و ترغیب تولید کنندگان برای رقابت سالم و هدفمند در عرصه این صنعت و ایجاد فضا برای ارتباط مستقیم تولید کنندگان با مصرف کنندگان؛ مهمترین اهداف برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی است.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته از28تا 31خرداد ماه هر روز از ساعت 10 تا 18در محل دائمی نمایشگاه­‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

ایران کشاورزی مواد غذایی نمایشگاه بین المللی غرب آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر