کد خبر: 759266 A

نمایشگاه استعدایابی هنرجویان فنی حرفه‌ای با هدف پرورش ایده‌های خلاقانه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اولین نمایشگاه استعدادیابی و توانمندسازی ایده‌های خلاقانه هنرجویان در هنرستان فنی حرفه‌ای حمزه سیدالشهدا برگزار شد.

هادی محرابی (مسئول برگزاری این نمایشگاه) در خصوص اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت: هدف اصلی ما این بود که زمینه‌ای فراهم آوریم که هنرجویان وقت بیشتری را روی پروژه‌های علمی و هنری خود بگذارند و خارج از زمانی که در واحد تحصیلی خود هستند، بازهم به دنبال تکمیل ایده‌ها و در نهایت باروری استعداد‌های نهفته خود باشند.

وی ادامه داد: در این دوره ما شاهد بودیم که بیشتر هنرجویان روی کارهای شبکه‌ای مبتنی بر اینترنت از جمله طراحی سایت، ساخت بازی و فعالیت تحت فضای وب تمرکز کردند که خوشبختانه برخی از این طرح‌ها به مرحله تجاری‌سازی نیز رسید و با استقبال از سوی صاحبان شرکت‌ها و استارتاپ‌ها مواجه شد و همین امر سبب شد تا ما برای سال‌های آینده نیز برنامه‌ریزی گسترده‌ای داشته باشیم.

محرابی افزود: در این اولین دوره 23 پروژه از سوی 40 هنرجو ارائه شد که آمار خوبی برای اولین دوره است ضمن آنکه ما در این دوره شاهد بودیم که مدیران سازمان فنی حرفه‌ای و مسئولین آموزش پرورش با بازدید از این نمایشگاه باعث به وجود آمدن قوت قلب برای هنرجویان شدند که با حمایت مادی و معنوی می‌توان اینگونه کارها را گسترش داد.

3

22

 

اینترنت بازی قلب مادی و معنوی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر