کد خبر: 749161 A

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی خبر داد:

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی تاکید کرد: قطار تندروی پردیس تهران - همدان، از طریق اتصال با خطوط مترو و اتوبوسرانی تهران دسترسی همدانی‌ها به نقاط مختلف تهران را فراهم کرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا شناسنده با اعلام این خبر گفت: با توجه به دسترسی سریع به وسایل حمل و نقل عمومی (مترو، اتوبوس، BRT و تاکسی) در اطراف ایستگاه راه آهن تهران، هموطنانی که از همدان به پایتخت سفر می‌کنند به راحتی می‌توانند به نقاط شهری مختلف تهران دسترسی پیدا کنند.

وی افزود: با راه اندازی خط ریلی همدان، شرکت حمل و نقل ریلی اقدام به راه اندازی قطار تندروی پردیس در مسیر تهران- همدان- تهران کرد که به منظور سهولت و دسترسی آسان مسافران به ایستگاه راه‌آهن همدان، هماهنگی لازم با مسؤولان استانی و شهری برای جابه‌جایی آن‌ها از ایستگاه راه‌آهن شهر تا مرکز همدان و بالعکس با قیمت هزار تومان شده است.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی ادامه داد: این قطار با ۳۰۶ صندلی همه روزه ساعت ۰۵:۵۵ از همدان به تهران حرکت کرده و عصر همان روز ساعت ۱۷:۰۰ از تهران به همدان مراجعت می‌کند و مدت زمان سیر آن حدود سه ساعت و نیم است.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی اضافه کرد: قطار خودکشش (ترنست) پردیس از پرسرعت‌ترین قطارهای ناوگان شبکه ریلی کشور است که مجهز به تهویه و سیستم صوتی بوده و بهای بلیت این قطار در این مسیر ۴۳ هزار و ۳۰۰ تومان است که در برخی ایام همراه با تخفیف ارائه می‌شود.

مترو قطار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر