کد خبر: 748562 A

رئیس هیئت مدیره انجمن قطعه‌سازان گفت: در شش ماهه دوم در آستانه نابودی این صنعت پیش رفتیم که اگر درایت دولت و شخص وزیر صمت نبود اکنون کمر این صنعت شکسته بود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، در گردهمایی بزرگ قطعه‌سازان کشور که مرتضی مرتضوی رئیس هیئت مدیره انجمن قطعه‌سازان با اشاره به وضعیت اعضای این انجمن در سال 97 گفت: به جرات می‌توانم بگویم که این سال پرفراز و نشیب‌ترین سال در طول تاریخ صنعت قطعه‌سازی بود به طوری که در شش ماهه دوم در آستانه نابودی این صنعت پیش رفتیم که اگر درایت دولت و شخص وزیر صمت نبود اکنون کمر این صنعت شکسته بود.

وی ادامه داد: آقای رحمانی سختی‌های زیادی کشیدند تا بتوانند مصوبه تسهیلات را برای قطعه‌سازان از دولت بگیرند و پرداخت بخشی از آن را در همان سال 97 انجام دهند. جا دارد من از تلاش مدیران و همکاران قطعه‌سازی نیز تشکر کنم که نگذاشتند این صنعت و کارگران و وابستگان به آن وارد بحران شوند و به هر قیمتی بود قطعه‌سازی کشور را سر پا نگهداشتند.

مرتضوی در پایان با اشاره به نامگذاری سال گفت: امیدوارم در راستای فرمایش رهبر انقلاب با کمک دولت و مجلس بتوانیم روند جهشی که در اسفند سال 97 شاهد بودیم را ادامه دهیم و با کمک شما همکاران بتوانیم رکورد جدیدی در تولید قطعه کشور به جای بگذاریم.

 

 

دولت صنعت قطعه سازان هیئت مدیره صنعت قطعه سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر