کد خبر: 748418 A

معاونان وزیر راه اعلام کردند:

معاونان وزیر راه و شهرسازی در نشست ویژه‌ای که صبح امروز با هدف اتخاذ تصمیم برای مقابله با سیل خوزستان در اهواز برگزار کردند، تصمیم به اعزام ۸۰ دستگاه ماشین آلات راهداری به این استان گرفتند.

به گزارش ایلنا به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، در نشستی که صبح امروز سه شنبه با حضور عبدالهاشم حسن‌نیا و خیرالله خادمی معاونان وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، مقرر شد ۵۰ دستگاه ماشین‌آلات راهداری از ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌های هرمزگان، بوشهر، تهران، یزد، لارستان، کهگیلویه و بویراحمد و فارس به استان خوزستان اعزام شود.

در این نشست همچنین مقرر شد ۳۰ دستگاه ماشین‌آلات بخش خصوصی جهت کمک‌رسانی و تسهیل و تسریع در اقدامات مربوط به حوزه راهداری و راهسازی محورهای مواصلاتی استان خوزستان اعزام گردد.

با دستور وزیر راه و شهرسازی خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و شهرسازی در زمینه بازسازی استان خوزستان پس از سیلاب اخیر تعیین شد تا هماهنگی‌های لازم بین بخش‌های مختلف وزارت راه و شهرسازی در این استان انجام و امور مربوطه تسهیل شود و اقدامات مربوط به بازگشایی محورهای مواصلاتی استان خوزستان با سرعت بیشتری انجام شود.

عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نیز که طی روزهای گذشته در استان سیل‌زده لرستان حضور داشت، به منظور نظارت، برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری بهینه و انجام هماهنگی‌های لازم در استان خوزستان حضور دارد و در شهرهای مختلف استان خوزستان عملیات بازگشایی محورها را از نزدیک مدیریت می‌کند.

سیل محورهای مواصلاتی استان مشکلات وزیر راه و شهرسازی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر