کد خبر: 746827 A

وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با کارمندان این وزارتخانه و فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت، بر تلاش بیشتر برای تحقق رونق تولید تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از وزارت صمت، رضا رحمانی در دیدار نوروزی با کارمندان وزارتخانه و فعالان صنعت، معدن و تجارت، ضمن تبریک سال جدید گفت: امیدوارم در سال جدید با افزایش تلاش به رونق تولید که شعار سال 98 است، دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به سیل اخیر گفت: خارج شدن از این مشکل نیازمند یک تلاش همگانی است. از آغاز این مشکل تمام سازمان ها و بخش های وزارت صنعت، معدن و تجارت برای کمک به سیل زدگان، فعالیت مجدد شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی تلاش کردند و تا پایان این بحران هم آن ها را حمایت می کنند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه واحدهای صنعتی، معدنی و اصناف خسارت دیده از سیل مورد حمایت قرار می گیرند، تصریح کرد: به طور حتم باید نقاط حادثه خیز شهرک های صنعتی شناسایی و ایمن سازی شود تا در حوادث دیگر شاهد چنین خسارت هایی نباشیم.

شایان ذکر است؛ رحمانی در پایان این دیدار از نزدیک در جریان مشکلات، درخواست ها و پیشنهادات کارمندان این وزارتخانه و فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت.

صنعت معدن و تجارت مشکلات وزارت صنعت معدن و تجارت وزارتخانه وزیر صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر