کد خبر: 744373 A

درپی دستور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین؛

به دستور دکتر جمارانیان؛ مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین کلیه واحدهای سیمانی تابعه؛ از ابتدای بارندگی ها در کنار سایر دستگاهها با همه امکانات بویژه با بکارگیری ماشین الات سنگین و سبک درحال کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تامین، با توجه به وجود کارخانه سیمان فیروزآباد در یکی از محورهای پرتردد و حادثه خیز استان فارس، از سوی شرکت سیمان فارس نو که از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین وابسته به شستا است، تدابیری فوری اتخاذ شد.

این شرکت همزمان در اولین ساعات بارندگی (دوشنبه) با هماهنگی کامل صورت گرفته با مسوولین محلی، پلیس راهور، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در خصوص خدمات، پذیرایی و ماشین آلات سنگین و لودرهاى امدادرسانی شرکت فعال شده است. همچنین اطلاع رسانی و هماهنگی های لازم در جهت اسکان مسافرین نوروزی حاضر در این محور مواصلاتی با امدادرسانی های گروهی و مردمی در مناطق همجوار کارخانه انجام شده است. 

شرکت سیمان فارس نیز با توجه به استقرار درنزدیک محل وقوع سیل در شهر شیراز از نخستین دقایق بروز این حادثه با همه توان و تلاش شبانه روزی مدیران و پرسنل شرکت در آماده باش کامل بوده است.اکیپهای امدادی با تجهیزات کامل شامل لودر ،کامیون و خودروهای کشنده و وسایل ارتباطی از ساعات اولیه روز گذشته به حالت آماده باش در آمده و تاکنون مشغول عملیات امداد رسانی و نجات اتومبیل های گرفتار در سیلاب هستند.

اکیپ امدادی سیمان فارس از صبح امروز با همکاری شهرداری شیراز ، مسیر کمربندی جنوب غرب شیراز از ناحیه بلوار ایمان جنوبی که دچار آب گرفتگی شدید بود را بازگشایی و با هدایت سیلاب به گود خاکی ، مسیر حرکت ازجنوب غرب به سمت جاده بوشهر را بازگشایی کرد.

همچنین پیرو تشکیل ستاد بحران در شهرستان دورود از روز گذشته تمامی ماشین الات و رانندگان شرکت سیمان دورود به حالت اماده باش در امده و صبح امروز با اعلام نماینده ستاد بحران لودر، بیل مکانیکی، مینی لودر و بولدوزر شرکت به نقاط مشخص شده اعزام شده اند.

براساس این گزارش شرکتهای سیمانی خوزستان، بهبهان، صوفیان، ارومیه، خزر، قاین، غرب، بجنورد، شاهرود، آبیک، سفید نی ریز، زنجان، ساوه و خاش با همه امکانات آماده کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده هستند.

سیل شمال غرب کشور شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر