کد خبر: 742294 A

ورناصری در گفت‌وگو با ایلنا:

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: به واسطه نیاز بالای استان‌های مسافرپذیر به مرغ منجمد و گرم، حجم توزیع مرغ در این استان‌ها افزایش می‌یابد.

حمید ورناصری مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص عرضه گوشت مرغ منجمد و گرم در سراسر کشور خاطرنشان کرد: عرضه گوشت مرغ منجمد و گوشت مرغ گرم در سراسر کشور همچنان ادامه دارد.

وی افزود: قیمت مرغ گرم ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت مرغ منجمد کیلویی ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان است که در مراکز مختلف در سراسر کشور توزیع می‌شود.

ورناصری در رابطه با توزیع گوشت مرغ منجمد در استان‌های مسافرپذیر تصریح کرد: به واسطه حجم بسیار بالای عرضه مرغ گرم و منجمد ‌در سراسر کشور و تمام استان‌ها از جمله استان تهران و به ویژه استان‌هایی که مسافرپذیر هستند ما حجم عرضه خود را در آنها افزایش دادیم.

وی افزود: همچنین در کنار این موضوع هماهنگی و نظارت‌های بسیار خوب سازمان‌های نظارتی، سازمان‌تعزیرات، دادستانی‌های سراسر کشور و همین طور مجموعه سازمان حمایت از مصرف‌کننده در کنار تامین خوبی که اتفاق افتاد باعث کاهش قیمت مرغ و گوشت در بازار شد به نحوی که میانگین کشوری در دو روز گذشته با کاهش مواجه بوده است و ما این روند را در عرضه مرغ منجمد و گرم ادامه خواهیم داد تا به نرخ مصوب مورد انتظار برسیم و این کاهش همچنان ادامه داشته باشد.

استان تهران تعزیرات سازمان حمایت از مصرف استان ها گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر