کد خبر: 740160 A

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد:

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه با مشارکت بخش خصوصی پروژه‌های عمرانی در این شهر در حال اجرا است گفت: مراحل نهایی تکمیل متروی هشتگرد را می‌گذرانیم و به زودی این پروژه به افتتاح می‌رسد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، داود صفدری در مراسم افتتاح 1212 واحد مسکن مهر و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه پروژه ملی متروی هشتگرد از سال 90 آغاز شده است گفت: در حال حاضر مراحل پایانی احداث متروی هشتگرد – گلشهر را پشت سر می‌گذاریم.

وی افزود: منابع مالی زیادی را این پروژه به خود اختصاص داده است و شرکت عمران شهرهای جدید از منابع داخلی خود سعی دارد هرچه زودتر قطار را بر روی ریل هشتگرد حرکت دهد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه در حال حاضر 85 هزار واحد مسکونی در این شهر ساخته شده است گفت: چشم‌انداز جمعیتی این شهر 300 هزار نفراست اما پتانسیل رسیدن به 670 هزار نفر را دارد.

وی تاکید کرد: البته نتوانسته‌ایم آنچه که باید خدمات به مردم در این منطقه ارائه دهیم و باید فضای سبز توسعه بیشتری داشته باشد.

صفدری با بیان اینکه از طریق مشارکت با بخش خصوصی در حال تکمیل مرکز محلات در این منطقه هستیم گفت: طبق دستور آقای طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی در سال آینده پروژه ساخت 20 مدرسه عملیاتی خواهد شد.

 

 

بخش خصوصی فضای سبز مدرسه منابع مالی وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر