کد خبر: 732930 A

در پیامی انجام شد؛

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در پی افتخار آفرینی تیم‌های فوتبال و فوتسال شرکت و کسب عنوان قهرمانی در لیگ‌های برتر استان پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش ایلنا، متن پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به این شرح است: مشارکت کارکنان در تصمیم‌گیری‌ها و ترویج فرهنگ کار گروهی از جمله مواردی است که طی سالیان گذشته از اهمیت ویژه‌ای در فولاد هرمزگان برخوردار بوده است. این شاخص پر اهمیت در سال‌جاری به خوبی نمایان شده است.

پس از کسب افتخارات اخیر از جمله کسب تقدیرنامه دو ستاره جایزه ملی تعالی سازمانی ایران، کسب عنوان یکی از ۱۰ شرکت پیشرو بین ۱۰۰ شرکت برتر ایران، دریافت تندیس ساخت محصول نوآور برتر ایرانی، دریافت نشان لیاقت حمایت از تولید ملی و کسب عنوان صادر کننده نمونه برای چهارمین سال متوالی که نشان از تلاش و همکاری همه جانبه کلیه بخش‌های شرکت با یکدیگر است، نمایش غرورانگیز جوانان پرمایه و شایسته شرکت فولاد هرمزگان که به کسب افتخار و عنوان قهرمانی در رقابت‌های فوتبال و فوتسال لیگ برتر استان هرمزگان انجامید نشان‌دهنده نهادینه شدن فرهنگ کار تیمی و تلاش در رسیدن به نتیجه در همه عرصه‌های فکری، فرهنگی و اجتماعی در فولاد هرمزگان است.

درضمن افتخارات ارزشمند دیگری از جمله چهار قهرمانی تیم فوتسال در جام کارگری کشور، مسابقات ایمیدرو، جام کارگری استان و جام رمضان، قهرمانی فوتبال ساحلی در جام رمضان استان، قهرمانی تیم کبدی در دستجات آزاد کشور، قهرمانی تیم بسکتبال بانوان در لیگ استان و نایب‌‌قهرمانی فوتسال پیشکسوتان در جام فجر استان که همه سال 1397 رقم زده شد و فعالیت‌های مستمر تیم‌های کوهنوردی و دوچرخه‌سواری و شطرنج و بدمینتون و بوکس و غیره همگی گویای این واقعیت و شایسته تقدیر است.

اینجانب، ضمن تبریک و تهنیت بابت کسب این عناوین که برگ زرین دیگری بر افتخارات شرکت فولاد هرمزگان است، از تمام همکاران افتخار آفرین خود در فولاد هرمزگان تقدیر و تشکر کرده و تداوم موفقیت‌های شرکت، کارکنان و خانواده آنها و همچنین پیمانکاران را از درگاه الهی خواهانم.

فرزاد ارزانی

 مدیرعامل

شرکت فولاد هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر