کد خبر: 728610 A

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف در گفت‌وگو با ایلنا:

از صبح امروز نسبت به روز پنجشنبه مقدار تقاضا کاهش یافته است و این کاهش تاثیر خود را در کاهش ۵۰ هزار تومان حباب سکه نشان می‌دهد.

محمد کشتی‌آرای درگفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت بازار گفت: امروز شاهد افزایش ۶۰ هزار تومانی قیمت سکه نسبت به روز پنجشنبه بودیم که بیشتر به دلیل افزایش ۱۹ دلاری اونس جهانی طلا و کاهش عرضه دلار پس از کنفرانس ورشو بودیم و این باعث شد تا با وجود آنکه نرخ ارز تغییر آنچنانی نداشته است باز قیمت سکه افزایش یابد.

وی ادامه داد: البته از صبح امروز نسبت به روز پنجشنبه مقدار تقاضا کاهش یافته است و این کاهش تاثیر خود را در کاهش ۵۰ هزار تومان حباب سکه نشان می‌دهد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف با اشاره به آخرین نرخ انواع سکه گفت: در حال حاضر نرخ سکه تمام طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان، سکه تمام با طرح جدید ۴ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان، قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۴۵۵ هزار تومان، سکه یک گرمی ۷۷۵ هزار تومان و همچنین قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۸۷ هزار تومان است.

همچنین رسانه مرجع بازار ارز بانک مرکزی که در هفته‌های اخیر در فضای مجازی آغاز به فعالیت کرده است، از صبح امروز نیز اقدام به اعلام نرخ دلار و یورو در بازار را کرد.

بر این اساس نرخ فروش هر اسکناس دلار آمریکا امروز شنبه ۲۷ بهمن ماه در ساعت یازده، در صرافی‌های مجاز ۱۱۸۴۰ تومان است. همچنین نرخ خرید هر دلار آمریکا نیز ۱۱۷۴۰ تومان اعلام شده است.

در ضمن نرخ خرید هر اسکناس یورو دیگر ارز پرتقاضا نیز ۱۳۸۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۳۹۰۰ تومان است.

بانک مرکزی دلار کشتی طلا نرخ سکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر