کد خبر: 721796 A

اولین محصول از استارت آپ انستیتو پین تک ایران کیش رونمایی شد .

به گزارش ایلنا، پخش مویرگی سوخت، عنوان محصول استارت‌آپی ویژه پین‌تک و کار مشترک شرکت کارت اعتباری ایران کیش و دومینوست که نهم بهمن‌ماه در هشتمین همایش بانکداری کشور از آن پرده‌برداری شد.عرضه سوخت در محل درخواست مشتری مسئولیت این استارت آپ است .

دراین محصول مشتری با مراجعه به وب سایت ایران کیش یا اپلیکیشن دومینو، در خواست بنزین می کند و بعد از آن این استارت آپ با مجوزها و تجهیزاتی که پیشترتامین شده است بنزین را در گریدهای مختلف با مراجعه در محل مشتری تحویل و سوخت رسانی را انجام می دهد.

پیشتر چنین محصولی به شکل مینی تراک ارائه می شد که برای شهری مثل تهران سوخت رسانی را سخت کرده بود. این در حالی است که دراین محصول، سوخت در محل درخواست ارائه می شود.

در مراسم رونمایی این محصول صادق فرامرزی مدیر عامل ایران کیش خاطر نشان ساخت که به زودی اپلیکیشن پات نیز پخش مویرگی سوخت را به خود اضافه خواهد کرد. او تاکید کرد این محصول به ویژه در شهر تهران ازاهمیت ویژه ای برخوردار است

مدیر شرکت دومینو نیز با ابراز خوشحالی ازاینکه با کمک انستیتو paintech ایران کیش، ارائه چنین محصولی امکانپذیر شده است اظهارداشت: بحث سوخت رسانی در سطح مویرگی در داخل شهر از طریق این ابزار و تجهیزات کاملا مکانیزه و در بستری امن امکانپذیر شده است.

احمد هادی‌پور مدیر انستیتو paintech نیز با بیان اینکه اولین گام در اهداف این انستیتو محکم برداشته شده، گفت: این اولین استارت‌آپ در این انستیتو بوده که با حمایت ایران کیش ارشد روزافزونی خواهد داشت و استارت آپ‌های جدیدی هم به لیست این انستیتو افزوده می‌شود.

پین‌تک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر