کد خبر: 720154 A

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید خبر داد:

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تحرک جدی در عملیات آماده‌سازی و محوطه‌سازی سایت‌های مسکن مهر به ویژه شهر جدید پردیس خبر داد و گفت: در بازدیدی که از کارگزاری مسکن مهر پردیس داشتیم روزانه از ۵۰ نفر دعوت و فرایند انتخاب واحد انجام می‌شود.

به گزارش ایلنا، حبیب‌الله طاهرخانی از ارائه گزارش فعالیت‌های انجام شده در ۴۵ روز اخیر در سایت مسکن مهر پردیس و همچنین  واحدهای آماده به تحویل و کلنگ‌زنی پروژه‌های مشارکتی در افتتاح بهمن ماه جاری در این شهر جدید در نشست روز گذشته که با حضور مدیران شرکت عمران شهر جدید پردیس برگزار شد، خبر داد و گفت: در این جلسه مدیران این پروژه‌ها آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌ها در فازهای مختلف را اعلام و مشکلات موجود را مطرح کردند، خوشبختانه تمامی کارگاه با نیروی انسانی خوبی در حال فعالیت هستند که نشان‌دهنده تحرک جدی در مجموعه پروژه‌های این شهر جدید است.

وی با بیان اینکه تمرکز ما بر این است تا جلسات ملاقات مردمی به صورت هفتگی با حضور مدیران شرکت‌های عمران شهرهای جدید برگزار و نتایج آن به صورت منظم به مجمع ستاد ارسال شود، اظهار داشت: بدین طریق مدیران از نزدیک در جریان امور و مسائل قرار گرفته و ضمن صحبت رو در رو با مردم، به کمک اختیاراتی که به آن‌ها واگذار شده است، مشکلات را بررسی و رفع می‌کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در مورد گزارش ارائه شده از عملیات اجرایی و افتتاحی این شهر جدید در دهه فجر سال جاری تصریح کرد: حدود شش واحد آموزشی و یک درمانگاه در این زمان افتتاح و عملیات اجرایی هشت مرکز محله در قالب مشارکتی با سرمایه‌گذاران به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان آغاز خواهد شد.

طاهرخانی از تحرک جدی در عملیات آماده‌سازی و محوطه‌سازی سایت‌های مسکن مهر به ویژه شهر جدید پردیس در این ایام خبر داد و خاطرنشان کرد: در این مدت دو قرارداد بزرگ در حوزه آماده‌‌‌‌سازی سایت‌های مسکن مهر به امضا خواهیم رساند که در بخش توسعه سایت‌های گردشگری و مسکن نیز کمک خواهند کرد.

وی اضافه کرد: در بازدیدی که از کارگزاری مسکن مهر نیز در پردیس داشتم شاهد سازماندهی خوبی در بخش پاسخگویی به مردم بودیم که رضایت متقاضیان را به همراه داشت، در این راستا درخواست‌هایی برای تسریع در روند انتخاب واحد مالکان وجود داشت که اعلام کردیم روزانه از ۵۰ نفر دعوت و فرایند انتخاب واحد با سرعت بیشتری انحام شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه تلاش داریم بیشتر قراردادها تا سال ۹۸ به مردم تحویل و اطمینان کامل در مورد مالکیت از سوی متقاضیان حاصل شود، ابراز داشت: خوشبختانه در حال حاضر خدمات‌رسانی با دقت بسیار بالا و به صورت کاملا مکانیزه در حال انجام است که نقطه قوتی در این بخش برای ما به شمار می‌رود.  

حبیب الله طاهرخانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر