کد خبر: 718290 A

مدیر کل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از توقف دریافت عوارض خروج از کشور به صورت نقدی در فرودگاه امام (ره) خبر داد.

‌به گزارش ایلنا، علی کاشانی حیدری با اشاره به نصب دستگاه های الکترونیکی برای دریافت عوارض خروج از کشور در ترمینال مسافری شماره یک فرودگاه امام (ره) گفت: علاوه بر پرداخت عوارض خروج از کشور در ترمینال فرودگاه، مسافران می‌توانند با مراجعه به درگاه پرداخت اینترنتی سازمان امور مالیاتی کشور به صورت غیر حضوری و قبل از آمدن به فرودگاه نسبت به پرداخت عوارض خروج از کشور اقدام نمایند.

وی افزود‌: مسافران‌ همچنین می‌توانند از برنامه نرم‌افزاری «بله» ‌متعلق به بانک ملی‌ هم برای پرداخت عوارض خروج از کشور استفاده کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن مبلغ مورد نظر را پرداخت کنند.

کاشانی اضافه کرد: بنابر اعلام بانک ملی ایران، از این پس عوارض خروج از کشور به صورت نقدی در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) دریافت نمی‌شود و مسافران ‌می‌ توانند با در دست داشتن «کارت عابر بانک» نسبت به پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشور در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) اقدام کنند.

 

فرودگاه امام عوارض خروج از کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر