کد خبر: 716090 A

رییس کل بانک مرکزی خبر داد:

رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد: باید همه به دنبال احیای اعتماد مردم به بانک مرکزی و ثبات هرچه بیشتر در بازارهای پول و ارز باشیم.

به گزارش ایلنا، عبدالناصر همتی عصر امروز در دیدار با کارکنان معاونت ارزی بانک مرکزی ضمن تقدیر  و تشکر از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در این حوزه گفت: در شرایط ویژه فعلی اقتصاد کشور، فعالیت های شما عزیزان زیر ذره بین است و بسیاری از امور کشور به تلاش های شما در حوزه هایی مانند نقل و انتقالات ارزی و تأمین نیازهای ارزی واحدهای تولیدی و خدماتی و خصوصا کالاهای اساسی و دارو و نیز مدیریت بازار ارز بستگی دارد؛ لذا ضروری است که با مسئولیت و جدیت هرچه بیشتر به اقدامات خود ادامه دهید.

وی ضمن اشاره به رضایت ایجاد شده از عملکرد حوزه ارزی بانک اظهار داشت: امیدواریم با فعالیت های شما عزیزان روند ثبات در بازار ارز ادامه یابد.

رییس شورای پول و اعتبار با اشاره به انتظارات بالای مردم و مسئولان از بانک مرکزی تصریح کرد: در حال حاضر با شرایط حساس و ویژه‌ای روبه رو هستیم که مطمئن هستم با اتکال به خداوند وتلاش همکاران این ایام سخت را پشت سر خواهیم گذاشت.

رئیس کل بانک مرکزی، با بیان اینکه باید کارکنان فعالیت های خود را با توان و با اقتدار هر چه بیشتر برای خدمت به مردم پیش ببرند، خاطرنشان کرد که باید همه به دنبال احیای اعتماد مردم به بانک مرکزی و ثبات هرچه بیشتر در بازارهای پول و ارز باشیم.

در این دیدار همکاران حوزه ارزی در فضایی صمیمی سوالات و مطالب خود را با رییس کل در میان گذاشتند.

عبدالناصر همتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر