کد خبر: 715948 A

بهره برداری از تجارب پروژه ماهواره پیام یاریگر ما در توسعه حوزه فضایی کشور در آینده است.

 به گزارش ایلنا از روابط عمومی سازمان فضایی ایران، رییس سازمان فضایی ایران با اشاره به دستاوردهای کسب شده طی مراحل طراحی و ساخت ماهواره پیام گفت: جا دارد از تمامی متخصصان و دانشمندانی که طی چند سال اخیر در پروژه ماهواره پیام و ماهواره بر سیمرغ برای سربلندی ایران عزیز تلاش کردند تشکری ویژه کنم.

 براری افزود: دستیابی کشور به دانش و فناوری طراحی و ساخت ماهواره و ماهواره بر عملیاتی، بسیار حائز اهمیت و مایه افتخار نظام اسلامی است.

 رییس سازمان فضایی ایران در ادامه گفت: بهره برداری از تجارب پروژه ماهواره پیام یاریگر ما در توسعه حوزه فضایی کشور در آینده خواهد بود.

وی  ضمن تقدیر از حمایت های آذری جهرمی افزود: وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات با حمایت همه جانبه خود، بر تسریع روند توسعه این فناوری تاکید دارند و با یاری، همراهی و همدلی تمام متخصصین و با جدیت بیشتر این مسیر را دنبال خواهیم کرد.

وی ادامه داد: یکبار دیگر نیز از همکاری و همدلی ویژه تیم های فعال در طراحی و ساخت ماهواره پیام، ماهواره بر سیمرغ و ایستگاه های زمینی که بصورت شبانه روزی در حال تطبیق و آماده سازی برنامه امروز بودند قدردانی می‌کنم.

ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران روابط عمومی سازمان شبانه روزی ماهواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر