کد خبر: 714548 A

نهمین نمایشگاه بین المللی معماری،دکوراسیون داخلی وخانه مدرن (میدکس)که از 21 تا 24 دی ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود، آوردگاه بیش از 180 شرکت داخلی و خارجی خواهد بود.

به گزارش ایلنا ؛در این نمایشگاه165 شرکت داخلی از جای جای کشورمان و 20 شرکت خارجی از کشورهای هلند،چین و ترکیه جدیدترین صنایع،تجهیزات ،تولیدات و خدمات خود را ارائه و در معرض علاقمندان قرار می دهند.

در نهمین نمایشگاه بین المللی معماری،دکوراسیون داخلی وخانه مدرن که تلفیقی از دانش، هنر و صنعت است، علاوه شرکت های خصوصی؛ برخی سازمان ها و دستگاههای دولتی و خصولتیهم توانمندی های خود در حوزه های مختلف طراحی و مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی و همچنین آخرین دستآوردها و تولیدات حوزه های نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی را ارائه خواهند کرد.

در این نمایشگاه همچنین انواع خانه پیش ساخته، نورپردازی و هوشمند سازی، تکنولوژی های نوین تاسیسات، مبلمان و تجهیزات مربوط به فضای باز، تجهیزات دکوراسیون داخلی،انواع پرده، کاغذ دیواری، پوشش های تزئینی، دیوارپوشی،لوازم ویژه دکوراسیون و تزئینی، مبلمان ورزشی و تفریحی، انواع لوازم الکترونیکی شامل هوشمندسازی، سیستم های کنترل از راه دور، سیستم های ایمنی ساختمان، سیستم های پالایشی مواد و دیگر محصولات و طرح ها، به معرض نمایش گذاشته می شود.

نهمین نمایشگاه بین المللی معماری،دکوراسیون داخلی وخانه مدرن در فضائی بالغ بر 18هزار متر مربع و در پنج سالنB31 A-31 - 38- A44-  44 Bو فضای باز محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود

معرفی توانمندی های داخلی درحوزه تولید محصولات و خدمات معماری و دکوراسیون ،آشنائی شرکت های ایرانی با آخرین تکنولوژی های روز دنیا، معرفی آخرین توانمندی ها و فناوری های نوین به ویژه در حوزه محصولات نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی،ایجاد فرصت های تجاری جدید، اشتغالزائی ، فراهم کردن زمینه تعاملبین دانشگاه و تولیدکنندگان و شناسایی پتانسیل خدمات صادراتی حوزه دکوراسیون کشور ، مهمترین اهداف برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون است.

برقراری ارتباط بین دانشگاه و صنعت معماری و دکوراسیون داخلی و گسترش ارتباط بین این دو یکی از مهمترین محورهای برپائی این نمایشگاه است و برای تحقق این هدف نیز چندین همایش و کارگاه علمی آموزشیاز جمله کارگاه های مختلف آموزشی و فستیوال معماری با حضور استادان دانشگاه و فعالان این صنعت برگزار خواهد شد.

نهمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون از 21 تا 24 دی ماه هر روز از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

 

دی ماه فناوری معماری نمایشگاه بین المللی هلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر