کد خبر: 713647 A

مدیرعامل شرکت عمران پردیس :

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه فعلا بخشنامه‌ای درمورد افزایش قیمت به ما اطلاع‌رسانی نشده است، گفت: مشکل تحویل نصبیات پروژه‌های مسکن مهر پردیس در فاز 11 در حال برطرف شدن است و تاکنون مشکل تحویل پکیج 500 واحد حل شده است.

به گزارش ایلنا ،‌ مهدی هدایت امروز با اشاره به شروع به کار چندین مرکز محله در هفته‌های اخیر در شهر پردیس گفت: با ورود وزیر جدید راه و شهرسازی و پیگیری او برای مرتفع شدن مشکلات مسکن مهر تمرکز ویژه‌ای برای حل مشکل پروژه‌های مسکن مهر به ویژه واحدهای مسکن مهر پردیس صورت گرفته است. 

وی با بیان اینکه مشکل تحویل نصبیات پروژه‌های مسکن مهر پردیس در فاز 11 در حال برطرف شدن است که تاکنون مشکل تحویل 500 واحد حل شده است،‌گفت: طی هفته‌های اخیر تعداد زیادی از واحدهای متوقف شده فاز 8 فعال شده است. اقدامات نهایی اقاله پروژه‌های مسکن مهر شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان در حال انجام است کاری که چندین سال بود، انجام نشده بود و متقاضیان مسکن مهر در بلاتکلیفی به سر می‌بردند. 

هدایت با بیان اینکه مساله عدم تحویل پکیج به متقاضیان فاز 11 برطرف شده است از حل مشکل نبود آسانسور برای برخی از پروژه‌ها نیز خبر داد. 

مدیرعامل شرکت عمران پردیس همچنین از انجام عملیات آسفالت ورودی فاز 8 و دو بانده کردن این مسیر بعد از 7 سال  خبر داد و گفت: عملیات اجرایی ساخت مساجد، مدارس و ... فعال شده است، ضمن اینکه هیچ مشکلی برای تامین منابع مالی وجود ندارد و نیازهای مالی از محل درآمدهای شرکت تامین شده است. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا ساخت و ساز جدید در مسکن مهر پردیس انجام خواهد شد، گفت: قرار نیست بارگذاری جدیدی صورت گیرد، بلکه قرار است از ظرفیت خود شهر جدید پردیس برای متقاضیان اضافه ثبت‌نام شده مسکن مهر در نظر گرفته شود. 

هدایت در مورد افزایش قیمت‌ها نیز گفت: فعلا بخشنامه‌ای درمورد افزایش قیمت به ما اطلاع‌رسانی نشده است، پس نمی‌توانیم به افزایش قیمت اقدام کنیم. 

 

 

مسکن مهر پردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر