کد خبر: 712868 A

سامسونگ در جریان نمایشگاه CES 2019 از توسعه فناوری هوش‌مصنوعی در تلویزیون‌های خود خبر داد و اعلام کرد که تلویزیون‌های این شرکت در آینده‌ای نه چندان دور می‌توانند برنامه‌های مورد علاقه کاربران را تشخیص و آن‌ها را به نمایش بگذارند.

به گزارش ایلنا، تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ با استفاده از دستیار صوتی «بیکسبی»، امکان پاسخگویی به سوالات کاربران را خواهند داشت و از این طریق می‌توانند تعامل بیشتری با انسان‌ها برقرار کنند.

علاوه‌براین  فناوری هوش‌مصنوعی در محصولات جدید این شرکت به کمک سخت‌افزار‌هایی مثل بلندگوها خواهد آمد و با بررسی محیط و ازدحام اطراف، صدای بهتری را به گوش مخاطبان می‌رساند .

به گفته مدیران سامسونگ ، از این پس تلویزیون این شرکت قابلیت هماهنگی و پشتیبانی با اینترنت اشیا را نیز خواهند داشت و کاربران می‌توانند با کمک تلویزیون‌های این شرکت ، دیگر دستگاه‌های هوشمند را، از راه دور تنظیم و کنترل کنند.

قرار است بیشتر تلویزیون‌ها تولیدی سامسونگ در سال 2019 میلادی ، مجهز به فناوری هوش‌مصنوعی شوند و به مرور زمان و با بروزرسانی‌های متعدد ،بر قابلیت‌های تلویزیون‌های هوشمند این شرکت افزوده شود.

اینترنت تلویزیون سامسونگ فناوری هوش مصنوعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر