کد خبر: 710753 A

قائم مقام آبفای استان تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

قائم مقام آبفای استان تهران گفت: با توجه به اینکه از نقاط مختلف تهران گزارش‌هایی مبنی بر استشمام بوی نامطبوع ارسال شده، نمی‌توان این موضوع را مربوط به فاضلاب دانست.

محمدرضا احمدنسب در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره منشا بوی نامطبوع در سطح شهر تهران اظهار داشت: ارتباط منشا بو با فاضلاب تهران را تکذیب می‌کنم.

وی با بیان اینکه عوامل امدادی به محدوده میدان انقلاب اعزام شده و در حال بررسی هستند، تصریح کرد: با توجه به اینکه بیشترین گزارش‌ها از محددوه انقلاب بوده مامورین به این منطقه اعزام شدند اما تاکنون طبق بررسی‌ها مورد خاصی مبنی بر اشکال در شبکه مشاهده نکردیم.

قائم مقام آبفای استان تهران با بیان اینکه فعلا در حال بررسی فاضلاب در نقاط مختلف شهر هستیم، گفت: خوشبختانه تا این مقطع منشا بو مربوط به فاضلاب نبوده است. 

وی یادآور شد: با توجه به اینکه از نقاط مختلف تهران گزارش‌هایی مبنی بر استشمام بوی نامطبوع ارسال شده، نمی‌توان این موضوع را مربوط به فاضلاب دانست زیرا دو تونل فاضلابرو در غرب و شرق شهر داریم که نمی‌شود هر دو به طور همزمان دچار مشکل شده باشد. اگر تونل شرق یا غرب دچار مشکل شود امکان ندارد که بو در تمام سطح شهر منتشر شود.

انقلاب شهر تهران غرب تهران شرق فاضلاب تونل مامور آبفای استان تهران بوی نامطبوع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر