کد خبر: 705751 A

سخنگوی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در گفت‌وگو با ایلنا:

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه سامانه‌های ثبت‌نام همچنان برای ویرایش اطلاعات باز است، گفت: از کسانی که کارت سوخت ندارند می‌خواهیم سریع‌تر برای ثبت نام مراجعه کنند.

زیبا اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره روند ثبت نام کارت سوخت المثنی اظهار داشت: تا کنون 2 میلیون و 600 هزار نفر برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده‌اند و فردا هم آخرین مهلت ثبت‌نام است.

وی با اعلام اینکه سامانه‌های ثبت‌نام همچنان برای ویرایش اطلاعات باز است، افزود: از کسانی که کارت سوخت ندارند می‌خواهیم سریع‌تر برای ثبت نام مراجعه کنند.

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: تاکید ما این است که افراد از واگذاری کارت خود به غیر و افراد ناشناس خودداری کنند.

وی یادآور شد: طی این مدت یک ماهه ثبت نام،  25 هزار کارت سوخت کسانی را که به صورت غیر قانونی و با انگیزه قاچاق به یکی از استان‌های مرزی ارسال کرده بودند، ابطال کردیم.

اسماعیلی درباره زمان اجباری شدن استفاده از کارت سوخت نیز گفت: هنوز چیزی در این خصوص به ما ابلاغ نشده است. 

مالکان خودرو یا موتورسیکلتی که فاقد کارت سوخت هستند با مراجعه به سامانه اینترنتی www.mob.gov.ir ، اپلیکیشن خدمات دولت همراه و کد دستوری #۴* و خودروهای عمومی و دولتی نیز به دفاتر پلیس ۱۰+ برای ثبت درخواست کارت سوخت خود مراجعه کنند.

خودرو دولت فرآورده های نفتی کارت سوخت پالایش و پخش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر