کد خبر: 703888 A

عضو هیات مدیره طلاوجواهر تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

عضو هیات مدیره طلاوجواهر تهران گفت: نزول قیمت طلا و سکه در پنج ماه اخیر بی‌سابقه بود و به نوعی قیمت‌ها به مرداد ماه بازگشته است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، نرخ ارز در روند کاهشی خود دوباره وارد کانال 9 هزارتومان شد. در تابلوی صرافی‌ها نرخ هر دلار آمریکا در محدوده نه هزار و هشتصدو شصت تومان تا نه هزار و نهصد و هشتاد تومان و همچنین یورو در محدوده 11 هزار و هفتصد و چهل تومان تا 11 هزار و هشتصد و هشتاد تومان است.

این کاهش نرخ ارز به نوعی بازار سکه و طلا را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

محمد کشتی آرای در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت بازار سکه و طلا گفت: کاهش نرخ ارز و تداوم آن بلافاصله تاثیر خود را بصورت کاهش نرخ طلا و سکه نشان داده است و این کاهش در شرایطی است که قیمت جهانی طلا و سکه بدون تغییر است.

وی افزود: نزول قیمت طلا و سکه تا اندازه‌ای است که در پنج ماه اخیر بی‌سابقه بود و به نوعی قیمت‌ها به مرداد ماه بازگشته است.این کاهش باعث شده است تا  بسیاری از مردم ارزها و طلاهای خانگی خود را به بازار عرضه کنند.

کشتی‌آرای در مورد آخرین نرخ انواع سکه گفت: قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید سه میلیون و چهارصد وسی هزار تومان، سکه تمام طرح قدیم سه میلیون و دویست هزار تومان، نیم سکه یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و بیست هزار تومان، سکه یک گرمی ششصدو بیست و پنج هزار تومان است.

سکه و طلا کشتی یورو محمد کشتی آرای طلا و سکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر