کد خبر: 703146 A

یک مقام مسئول خبر داد؛

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، با اشاره به ثبت نام بیش ازیک میلیون و۵۰۰هزار نفربرای دریافت کارت سوخت المثنی تاکید کرد: شنبه آخرین مهلت ثبت نام درخواست کارت سوخت المثنی است.

به گزارش زیبا اسماعیلی با اعلام این خبر گفت: تاکنون بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر برای دریافت کارت هوشمند سوخت المثنی ثبت نام کرده اند.

وی افزود: مالکان خودرو و موتورسیکلت که کارت هوشمند سوخت ندارند و یا کارت خود را گم کرده‌اند، برای ثبت درخواست خود تا فردا شنبه، ۲۴ آذر ماه مهلت دارند نسبت به ثبت درخواست خود با مراجعه به سامانه خدمات دولت همراه به نشانی www.mob.gov.ir، اپلیکیشن خدمات دولت همراه و کد دستوری #٤* یا دفاتر پلیس١٠+ اقدام کنند.

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی افزود: بیشترین تعداد ثبت نام اینترنتی مربوط به روز پنجشنبه (۲۲ آذرماه) بوده است که بیش از ۳۰۰ هزار نفر از طریق مراجعه غیرحضوری ثبت نام کرده‌اند.

اسماعیلی اضافه کرد: تاکنون تصمیمی برای تمدید مهلت ثبت نام گرفته نشده است و چنانچه ضرورت ایجاب کند، در این باره تصمیم‌گیری خواهد شد.

اسماعیلی ادامه داد: تاکنون بیش از ۱۵ هزار کارت هوشمند سوخت المثنی که به صورت غیرقانونی خرید و فروش شده و به استان سیستان و بلوچستان سرازیر شده بود، ابطال شده است.

وی با اشاره به این که استان سیستان و بلوچستان تنها استانی در کشور است که استفاده از کارت سوخت هنگام سوختگیری الزامی است، اظهار داشت: ابطال این کارت‌ها با هدف جلوگیری از قاچاق سوخت انجام می‌شود.

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر