کد خبر: 702677 A

امروز؛

عملیات اجرایی اولین هتل هفت ستاره و بین‌‌‌المللی جزیره کیش با نام هتل طلایی روز چهارشنبه با حضور رئیس فراکسیون مجلس و مدیرعامل منطقه آزاد کیش در این جزیره گردشگری آغاز شد.

به گزارش ایلنا، این هتل با سرمایه ۴۰۰ میلیارد تومان و با رعایت تمامی استاندارادهای بین‌‌‌المللی و به عنوان یکی از زیرساخت‌های مهم گردشگری در گستره‌‌‌ای به مساحت ۱۶ هزار مترمربع توسط بخش خصوصی ساخته می‌‌‌‌شود و قرار است ظرف پنج سال آینده به بهره‌‌‌برداری برسد. 

به گفته مشاور این پروژه، هتل طلایی کیش با یک هزار اتاق با بهره‌‌‌گیری از پیشرفته‌‌‌ترین فناوری‌‌‌های معماری روز جهان، مدرن‌ترین تجهیزات و بهترین خدمات با نظر داشت حال و هوای بومی و نیاز گردشگران داخلی و جهانگردان طراحی شده است. 

در مراسم کلنگ‌‌‌‌زنی این هتل بین‌‌‌المللی، غلامحسین مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش بر ضرورت تقویت هرچه بیشتر زیرساخت‌های گردشگری کیش به عنوان یک رویکرد ملی تاکید کرد. 

وی افزود: به‌‌‌کارگیری توانمندی‌های بخش خصوصی در زمینه‌‌‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، به ویژه تقویت هرچه بیشتر صنعت گردشگری از سیاستگذاری‌‌های منطقه آزاد کیش است و در این زمینه سرعت عمل و تسهیل در امور در دستورکار قرار دارد. 

همچنین محمدرضا سعیدی، معاون اقتصادی و سرمایه‌‌‌گذاری منطقه آزاد کیش طی سخنانی، تقویت زیرساخت‌های گردشگری این جزیره را از راهبردهای میان‌‌‌مدت و بلندمدت کیش برشمرد و اظهار داشت: این راهبرد به طور همزمان در بخش‌های مختلف از جمله حمل و نقل و افزایش ظرفیت فرودگاهی تا شش میلیون نفر درسال و در بخش‌های خدماتی، اقامتی، تفریحی در حال اجرا است.

منطقه آزاد کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر